SOUL

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Sarp12345 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,477

Sarp12345

Ana Kamp
Dışardan küçük, içerden ferah şehir içi kullanım için uygun
dış ölçüleri ile park yeri açısından da kullanışlı
urban cross over grubundan BİR ARAÇ ...
Nissan cube, citroen C3 picasso, Skoda Yeti, Kia Soul....

Amerikada benzinli versiyonları sevilen urban cross over tarzı araçlar ülkemizde ihtiyatla yaklaşılan 2. eli ne olur korkusuyla uzak durulan ve çok satmayan araçlar....

Ancak kullanan ve memnun olmayan var mıdır ? merak ediyorum

Ben 6 aydır Kia Soul kullanıyorum...1.6 CRDI Dizel 6 ileri otomatik 128 hp 260 nm
içerisi geniş, görüş alanı inanılmaz....teknoloji ve güvenlik üst düzeyde....
ön arka park sensörleri ve geri görüş kamerası ile kullanımı çok rahat,

iç mekanı geniş güçlü ve mantıklı motor ve şanzıman seçeneği ile soul aldım...

bu araçları incelemenizi tavsiye ederim.....
Paran varsa Qashqai....yoksa Duster açmazından kurtulmalı....
Ayrıca sadece dış görünüşe prim verip 1.6 atmosferik benzinli motoruyla Qashqai, Duster ve hatta Sportage almaya niyeti olan arkadaşlara da bir kez daha düşünmelerini tavsiye ederim
aracı alır almaz LPG (tartarini ) bölge bayii neredeymiş diye araştırmaya başlarsınız arkadaşlar....aracınız tüplü siz de öfkeli olursunuz....

soru olursa Kia Soul ile ilgili bilgi verebilir tecrübelerimi paylaşabilirim....
sevgiler

Sarp

Read more: http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=45863.15#ixzz29HK93yBv

Etiketler

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri