sorento ve kar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan suleyman1992 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 18,226

suleyman1992

Yeni Üye
siteye yeni üye oldum ve oldugum ılk andan berı paylasımlara bayıldım.bende dedım kendım ce bır seyler yapıyım ve ısyerınde karlı tarlaya gırdım ve sonu...

Resim 396

Resim 181

Resim 064

Resim 275

Resim 387

Etiketler

Ynt: sorento ve kar

bu kadar resım eklenıyordu.cıkısı eklıcektım zaman olmadı.cıkmak ıcın ıkı tane dozer cagırdık ılk gelen kepce cıkaramadı(kendıde battı) 2. gelen de zor da olsa cıkardı cıkarırken arac da oldugum ıcın resım yok ama cıkıncakı hanını koyuyorum.

Resim 077

Resim 190

Resim 159

Resim 327

Resim 208

sorentoya bende yakıstıramadım ama bu benım acemılıyımden dolayı oldu.bıde yer gercekten bataklık gıbıydı ben onceden sorentonun gecınce actıyı yere dustum ondan boyle oldu bıde dıbı tam yere oturdu.gelen kepce bıle battı kendını cok zor kurtardı

öncelikle şunu belirtmek isitiyorum burada aracın pek bir kabahati yok aynı yere diğer jeeplerde girse batardı kullandığınız lastik çok önemli burada mt lastiğiniz olsa geçme olasığınız daha yüksekti diye düşünüyorum

Ben inananamayacagim kadar şaşırdım bu aracın performansina... 50 derecelik egimli garaj cikisim karla kapli olmasina rağmen patinaja dusmeden her sabah ciktim... benden önceki sahibinin ufak lastik takmis olmasına rağmen resmen lakabi olan kore kaplani oldu... hatadan dönüş yaparak orjinal lastik ebadina tekrar dönüş yaptim...
eski halimiz ve yeni hali

db38c418ce3636f8ad3b25e88ea0e1cc.jpg

ea0263afdd954ac8553a7a086edac8a5.jpg

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR