sorento almam için yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KRZMTKCP Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,838

KRZMTKCP

Grand Vitara 2.0
Yer
ankara
herkese merhaba..

bir tanıdığımın 2005 model 150.000 civarında bakımlı ve temiz kia sorentosunu almak için anlaşma aşamasındayım ancak gerek burada okuduğum gerekse internette çeşitli sitelerde okuduğum yorumlar nedeniyle oldukça ikilemde kaldım. aracı çok beğenenlerin yanında aman uzak dur diyenler de var. bir türlü sorento hakkında net bir bilgiye sahip olamadım

araç ile tabiki ufak tefek arazi gezilerimiz olacak,genelde teknemi çekeceğim ancak "ağır ofroad" koşullarında kullanmayı düşünmüyorum. zaten bunu için bir keçimiz var:smiley:

bana vereceğiniz fikirleriniz kararımı netleştirmemde yardımcı olacak..elmayla armutu karşılaştırmak gibi olacak ama yani bu araç için 2010 model peugeot tepeemden vazgeçmeye değer mi?

geçtiğimiz zamanlarda freelander için okuğum yorumlar nedeniyle almaktan vazgeçmiştik.bu araba için bunu yaşamak istemiyorum:smiley:

fikirleriniz için şimdiden teşekkür ederim..

Etiketler
Ynt: sorento almam için yardım

2010 model peugeot tepeemden vazgeçmeye değer mi?.......

Tabiki değer.....biri 4x4 ,digeri 4x2....

hem ağır offroad yapmıyacaksan... ;)

tek dezavantajı, şehir içi km'de 0.45 / 0.50 krş yakman garanti... :eek: :eek: :eek:
şehirdışı 0,35 e kadar düşebiliyor...

bir kaçta resim ekleyeyim.gökçeadadan

Anakkale 016

KARIIK 008

KARIIK 031

cevabınız için teşekkür ederim..2.5 bir araca binmenin ufak tefek dezavantajı olacak tabi:smiley:

aracınız çok güzel maşallah:smiley: darısı bana:smiley:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR