Sizcede Mersin off road kulübü kurulmasının zamanı gelmedi mi.?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gazi sezer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,032

www.meroff.com Mersin off road kulübü kuruluşu

• Kullanılan toplam oy
    1
Ynt: Sizcede Mersin off road kulübü kurulmasının zamanı gelmedi mi.?

ozimante' Alıntı:
Evet bende varım, her ne kadar memleketimden uzak da olsam (gerçi çokta uzak sayılmam ama) aktivitelerinize katılırım.
selam

Çevre illerde bulunan siz değerli mersin'li arkadaşlara çok görevler düşüyor; düzenlenecek etkinliklerde bulunduğunuz ilden geniş katılım sağlamanızı bekliyoruz.

saygılar...

Etiketler

AZAZIL33' Alıntı:
İsmim Halil Ruhi GENÇ , neden olmasın ben de varım...iletişim halilrhigenc@hotmail.com TB5FB Mersin....

selam

Meroff ( Mersin off road kulübü ) katılımı düşünmeniz çok güzel, sizinle irtibata geçeceğiz.

saygılar...

ÖZYALÇIN' Alıntı:
BENDE VARIM BENCE MERSİNDE BU KURULUŞUN ÇOK DAHA ÖNCEDEN YAPILMASI GEREKİRDİ

selam

Haklısınız çok gecikilmiş bir durum, hayırlısı olsun diyelim bir yerlerden başlamak lazım.

saygılar...

Selam Site hakkında yardımcı olabilirim dilerseniz.

merhabalar gazi bey güzel mersin,imizde böyle kulubün kurulmasına ön ayak olduğunuz için teşekkürler.çukurova offroad grubu üyesi olarak elimizden gelen yardım ve desteği vermek isteriz hoşça kalın.ben iletişim tlf bırakıyorum .

arkadaşlar ufak bir düzeltme yapmak istiyorum www.adanoff.com ile Adana Off Road Kulübü'nün Hiçbir Alakası Bağlantısı Yoktur Kulübümüzün Resmi Adresi : www.adanaoffroad.org dur..Kulüp & Dernek Oluşumunuzu Tamamladıktan Sonra .org Uzantılı adres almanızda daha mantıklı olacaktır saygılar

Adana Off Road Kulübü Bsk Yrd.
Kemalhan Oray

reis33' Alıntı:
merhabalar gazi bey güzel mersin,imizde böyle kulubün kurulmasına ön ayak olduğunuz için teşekkürler.çukurova offroad grubu üyesi olarak elimizden gelen yardım ve desteği vermek isteriz hoşça kalın.ben iletişim tlf bırakıyorum .

Selam

Öncelikle destek açıklamanız için teşekkür ederim.Önceki yazılarımdada belirtmiş olduğum gibi; hepimiz için Mersin ve ilçelerinin tanıtımı için sizlerin ve bir çok resmi kurum ve kuruluşun desteği ile çok iyi olacağına inanıyoruz; Yeterki birlik olalım...

saygılar...

kemalhanoray' Alıntı:
arkadaşlar ufak bir düzeltme yapmak istiyorum www.adanoff.com ile Adana Off Road Kulübü'nün Hiçbir Alakası Bağlantısı Yoktur Kulübümüzün Resmi Adresi : www.adanaoffroad.org dur..Kulüp & Dernek Oluşumunuzu Tamamladıktan Sonra .org Uzantılı adres almanızda daha mantıklı olacaktır saygılar

Adana Off Road Kulübü Bsk Yrd.
Kemalhan Oray

selam

Uyarınız üzerine domain adınız "www.adanaoffroad.org" ile ilgili düzeltmeyi yaptım; oluşum aşamamızda sizlerinde değerli deneyimlerinden faydalanmak isteriz.
meroff.com ve meroff.org domain alan adları tüm hakları derneğimiz adına alınmıştır; hatırlatma için teşekkür ederiz.

saygılar...

G@Zİ' Alıntı:
selam

Uyarınız üzerine domain adınız "www.adanaoffroad.org" ile ilgili düzeltmeyi yaptım; oluşum aşamamızda sizlerinde değerli deneyimlerinden faydalanmak isteriz.
meroff.com ve meroff.org domain alan adları tüm hakları derneğimiz adına alınmıştır; hatırlatma için teşekkür ederiz.

saygılar...

Tabikide seve seve..Her Türlü Destek İçin Biz Adana Off Road Kulübü OLarak Hazırız..Bizim En Çok Sorun Yaşadığımız Konu İnternet Adresleriydi İmkanınız Varsa .org .com dışında .net .com.tr uzantılarınıda almanızı öneririm ileride oluşabilecek anlaşmazlıklarda dernegin yanlış kişiler tarafından sabote edilmesini en azından internet ortamında en aza indirgeyecektir..

Çukurova offroad üyesi olarak oluşumunuzu şimdiden kutlarım bu arada resimdeki araç sizin ise bilgi almak ve eger mümkünse bir gezimizde görüp tecrube etmek isteriz...

Gazi abi işin içinde sen varsan tabiki bende her zaman destek için varım. karadan görüşmek üzere :smiley:

şimdiden hayırlı olsun diyor ve etkinliklerinizi merakla bekliyorum.

oguzhan33' Alıntı:
Çukurova offroad üyesi olarak oluşumunuzu şimdiden kutlarım bu arada resimdeki araç sizin ise bilgi almak ve eger mümkünse bir gezimizde görüp tecrube etmek isteriz...

selam

Destek için teşekkür, uzun zaman önce resmi bir şekilde kurulması gereken meroff ( Mersin off road kulübü ) u geniş bir katılımla kurma çalışmalarımız devam ediyor; Mersin'li iseniz Yönetimde veya üye olarak düşünecek olursanız lütfen özelden irtibat telefonu bırakınız. Resimdeki araç benim değil.

saygılar...

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR