Sizcede Mersin off road kulübü kurulmasının zamanı gelmedi mi.?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gazi sezer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 47
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 27,028

www.meroff.com Mersin off road kulübü kuruluşu

• Kullanılan toplam oy
    1

gazi sezer

www.meroff.com
Yer
Mersin
Web
www.meroff.com
Değerli off road tutkunu arkadaşlar,

Sizcede www.meroff.com Mersin off road kulübü kurulmasının zamanı gelmedi mi ? Yaklaşık 1.5 milyon nufuslu ilimizde, dağınık bir şekilde kendi halinde off road yapmaya çalışan bu kadar arkadaş varken, neden Mersin'de off road yarışları düzenlenmesin.! kendi ilimize ait bir off road yarışları düzenlenebilecek alanımız olmasın.!

Örnek iller:
boloff.com (bolu) adanoff.com ( adana ) maroff.com (kahramanmaraş) gazoff.com (gaziantep) kayoff.com (kayseri) osoff.com (osmaniye) isoff.com ( istanbul) izoff.com (izmir) antoff.com (antalya)

Bu oluşumun kuruluşunda bende varım diyorsanız; tek yapmanız gereken bende varım demeniz.

saygılarımla....

ilk adım olarak www.meroff.com tescil işlemleri yapıldı, bugünden itibaren tüm hakları Mersin off road kulübü 'ne aittir

Etiketler

Ynt: Sizcede Mersin off road kulübü kurulmasının zamanı gelmedi mi.?

samurai_predator' Alıntı:
Bende varım :smiley: ama site açılmıyor linkdemi hata var ?

Aramıza hoşgeldiniz.!
Öncelikle forum'a İsminiz ve Soyadınızı yazarsanı sizden sonraki arkadaş kopyalayarak isminizin altına devam eder.

www.meroff.com domain(alan adı) tescil işlemi yapıldı,sonraki aşamalar ise hosting ve tasarım, bu konuda gerekli doneleri arkadaşlarımız topluyor.
En kısa sürede Mersin'imizin tanıtımınında yer aldığı kapsamlı bir şekilde Mersin off road Kulübü web sitesi yayına başlayacaktır.

Domain kayıt kütüğü:
http://www.whois.com.tr/?q=meroff.com

İsmim Halil Ruhi GENÇ , neden olmasın ben de varım...iletişim halilrhigenc@hotmail.com TB5FB Mersin....

Evet bencede geldi.
Ayrıca listeye Boloff.com'u eklememeniz üzücü olmuş :smiley:

ict3055' Alıntı:
Evet bencede geldi.
Ayrıca listeye Boloff.com'u eklememeniz üzücü olmuş :smiley:

Değerli arkadaşım,

Hatırlatmanız üzerine www.boloff.com Bolu doğa sporları ve off road kulübü'nü ekledim, ayrıca çalışmalarınızı hayranlıkla gerek web sitenizden olsun gereksede Gezenbilir'den takip ediyoruz. Bizim gibi düşündüğünüz içinde ayrıca teşekkür ediyor değerli tecrübelerinizden faydalanmak istediğimizi belirtir, bol çamurlu günler dileriz.

saygılar...

Evet bende varım, her ne kadar memleketimden uzak da olsam (gerçi çokta uzak sayılmam ama) aktivitelerinize katılırım.

Bende varım....

Ama emekli olup kesin memleketime dönünce tabi... ;D

BENDE VARIM BENCE MERSİNDE BU KURULUŞUN ÇOK DAHA ÖNCEDEN YAPILMASI GEREKİRDİ

Valla benim aklıma daha önce gelmişti :smiley: Şaka bir yana şuan arazi aracım olmas da bende varım, özellikle Çukurova offroad da Mersin'den birçok arkadaş var. Her türlü desteğe hazırım....

malialp' Alıntı:
Valla benim aklıma daha önce gelmişti :smiley: Şaka bir yana şuan arazi aracım olmas da bende varım, özellikle Çukurova offroad da Mersin'den birçok arkadaş var. Her türlü desteğe hazırım....

Destekleyici açıklamalarınız için teşekkürler,
aynı fikirde olmamız güzel, Çukurova off road'daki arkadaşlardan bahsetmişsiniz; inanıyorum ki başta Tuğrul (komutan) arkadaşımız olmak üzere; bir çok kişi Mersin'e böyle bir kazanımdan yana olacaklardır.

Saygılar...

Mersin offroadu 2008 kuralım dedim Mersin den beni destekleyen kimse olmadı bende bana destek olan Adana ve Tarsuslu arkadaşlarla ortak bir karar alıp vede bölgemizi birleştirici olması açısından Çukurova Offroad grubunu 2009 yılında kurduk birçok etkinliğe adımızı yazdırdık ve televizyon programlarında,yazılı medyada çıkarak adımızı duyurduk şimdi bu grup benim çocuğum gibi grubu bırakıpta başka bir grupta bulunamam ama her türlü desteği vermeyede hazırım Gazi arkadaşıma çok teşekkür eder grubun hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

TUĞRUL' Alıntı:
Mersin offroadu 2008 kuralım dedim Mersin den beni destekleyen kimse olmadı bende bana destek olan Adana ve Tarsuslu arkadaşlarla ortak bir karar alıp vede bölgemizi birleştirici olması açısından Çukurova Offroad grubunu 2009 yılında kurduk birçok etkinliğe adımızı yazdırdık ve televizyon programlarında,yazılı medyada çıkarak adımızı duyurduk şimdi bu grup benim çocuğum gibi grubu bırakıpta başka bir grupta bulunamam ama her türlü desteği vermeyede hazırım Gazi arkadaşıma çok teşekkür eder grubun hayırlı uğurlu olmasını dilerim.

Komutanım selamlar

sizin bu konudaki çabalarınız takdire şayandır; atmış olduğum özel mesajdada belirttiğim gibi grubtan ayrılıpta gelmenizi sizden beklemiyoruz, gruptaki Mersin bölgesi arkadaşlarla beraber gelip başımızda olmanızı istiyoruz; mesajımda yazdığım gibi şuanki oluşumun adını "Meroff" yapalım burada bu oluşuma destek veren arkadaşlarda katılsın,başında beri söylediğim gibi çukurova bölgesindeki her ilin kendine özgü off road kulübü var, bizim neden "Mersin off road kulübü" olmasın ! bizde 13 km lik Adnan Menderes bulvarı (sahil yolu) da diğer illerdende gelen off road kulübleri ile tur atamayalım.

Umarım anlatabilmişimdir komutanım, saygılar...

iyi günler..

bizde "silifke off road & rescue team" adı altında silifke ilçesinde bir oluşum hazırlığı yapıyoruz.. silifke küçük bir ilçe olduğu için daha şu anda 4 - 5 araç var grupta ama zamanla artacağını düşünüyorum... meroff için hertürlü desteğe hazırız.. bizde sizin desteklerinizi bekliyoruz.. hatta yarın (cumartesi) bir işim için mersine gelicem kısmetse.. sizinle görüşmek isterim Gazi bey eğer müsait olursanız..

nhcteam' Alıntı:
iyi günler..

bizde "silifke off road & rescue team" adı altında silifke ilçesinde bir oluşum hazırlığı yapıyoruz.. silifke küçük bir ilçe olduğu için daha şu anda 4 - 5 araç var grupta ama zamanla artacağını düşünüyorum... meroff için hertürlü desteğe hazırız.. bizde sizin desteklerinizi bekliyoruz.. hatta yarın (cumartesi) bir işim için mersine gelicem kısmetse.. sizinle görüşmek isterim Gazi bey eğer müsait olursanız..

selam

Meroff ( Mersin off road kulübü ) kurulması gerektiğini düşünürken Mersin il sınırları içerisinde Anamurdan Tarsus'a kadar tüm ilçelerinden off road tutkunu arkadaşların biraraya gelmesini hesapladık; Mersin'de düzenlenecek Etkinliklere Türkiye'nin bir çok ilinden kulübler katılacağı gibi, bizler ev sahibi olarak Silifke'den,Anamurdan,Mut'dan,Tarsus'da ve daha bir çok ilçede bulunan Meroff üyesi arkadaşlar olarak karşılayacağız.

Destek açıklamarınız için teşekkürler, Mersin ve çevre ilçelerimizin tanıtımı konusunda çok faydalı olacağına inanıyoruz.

saygılarımla...

Not: Cumartesi bekliyorum irtibat için özel mesaj attım.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri