Sizce Ne Yapmalıyım Fikir Verirmisinz ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan denowar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,386

denowar

Yeni Üye
Arkadarşlar merhaba ben chooper kullanıcısıyım daha öncelerden ilk keeway süper light 150 ve regal kullandım dd250e-9 ve dd250 e-10 kullandım. Bazı sebeplerden dolayı durumum biraz kötüleşti ve motoru satmak zorunda kaldım. Şimdi tekrar almak istiyorum ama chooper alkam istiyorum bilindik marka yamaha gibi ama buççem sıkıntı olduğundan oturu çok aşamıyorum önceden aldığım motorlar genelde yeni motorlar olduğundan pek sıkıntı çekmezdim ama 2005 ve 2007 arası yamaha VL 250 alsam sizce sıkıntıya girermiym, uzun yolda sorun yaşarmıyım ? Sonuçta 10 senelik eski motor. Şimdiden teşekkürler...

Etiketler

Arkadarşlar merhaba ben chooper kullanıcısıyım daha öncelerden ilk keeway süper light 150 ve regal kullandım dd250e-9 ve dd250 e-10 kullandım. Bazı sebeplerden dolayı durumum biraz kötüleşti ve motoru satmak zorunda kaldım. Şimdi tekrar almak istiyorum ama chooper alkam istiyorum bilindik marka yamaha gibi ama buççem sıkıntı olduğundan oturu çok aşamıyorum önceden aldığım motorlar genelde yeni motorlar olduğundan pek sıkıntı çekmezdim ama 2005 ve 2007 arası yamaha VL 250 alsam sizce sıkıntıya girermiym, uzun yolda sorun yaşarmıyım ? Sonuçta 10 senelik eski motor. Şimdiden teşekkürler...

Merhaba.. Bende de 2008 model Keeway Land Cruiser 250 vardı.. Bu motora iyi baktım fakat çok para harcadım, 2 kere motor açıldı sıkıntıları çok oldu son zamanlarda. Problemli yani yaşlılığı.. Bilirsin Macar malı , Çin'de toplanmış olsa da. Fakat benim önerim eski model motor almaman.Hele ki uzun yol yapacaksan , isteklerine ne kadar cevap vereceği muamma. Ben SYM Maxi400i aldım süper rahatladım. Bunu zevki de ayrı, chopper'in da zevki farklı. Crossta kullandım. Diyeceğim o ki , çok yaşlı motor alma... İyi Sürüşler..

49 Senelik motosiklet yaşamımda; bakımları doğru ve düzgün yapılmış, bilindik bir çok marka motosikletin (Vespa, BMW, HD, Jawa gibi gibi) 400 bin km'leri aştığını ve 30-40'lı yıllara meydan okuduklarını çoook iyi bilirim.

49 Senelik motosiklet yaşamımda; bakımları doğru ve düzgün yapılmış, bilindik bir çok marka motosikletin (Vespa, BMW, HD, Jawa gibi gibi) 400 bin km'leri aştığını ve 30-40'lı yıllara meydan okuduklarını çoook iyi bilirim.
Aynen katılıyorum, ( bilindik marka önemli tabii)

Merhaba,

Konunun üzerinden çok zaman geçmiş ama olur da tekrar girerseniz bilginiz olsun diye söylemekteyim. Özellikle Japon motosikletleri sahiplerine bağlı olarak VAP beyefendinin de dediği gibi bir insan ömrünün yarısı hatta tamamına eşlik edebilirler. Daha önce kullandığınız markalar ise her noktada bir şekilde sorun yaratma potansiyeli taşımaktadır. Sıfır alınacak bir Çin motosikleti yerine bakımlı bir ikinci el Japon motosikleti her açıdan daha sağlıklı olacaktır. Tüm bunlara ek olarak malzeme kalitesi farklılığını kullanıcı olarak fark edeceğiniz gibi titreşim sorunuda yaşamayacaksınızdır.

Superlight tan memnun kaldınız mı? Ben Superlight 200 almayı düşünüyorum

Vestel_5000_2gb cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri