Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ytseden Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 217
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 86,954
Ynt: Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım

merak etmeyin gittigimiz yer sapa görünsede op kadar da uzak sqayılmaz hem sürekli gittigimiz bi yer onun için yolun zorlu olmadıgını bildigimiz için gidiyoruz ama söylediklerinizde sonuna kadar haklısınız bi nebze olsun heveslendire bildiysem ne mutlu bana :smiley::smiley:

Etiketler

Hemde nasıl bir bilsen zaten dün çıkmacı arkadaşa sordum elinde varmı diye.Kafayı bozdum sanırım arabayı 4x4 haline getireceğim gibi eskiden doçları bie abimiz yapardı iyide olurdu.Bakalım eğer olmazsa belkide bir kardeşi olur 110 Defender Forda kardeş banada can şenliği olur.

Defender'e sanırım çocukken aşık olmuştum.O dönemde bir akrabamızın kısa şasesi dükkan komşomuzunda 5 kapılı uzunşase vardı fakat 5 kapı olanın tavanı çift katlıydı bagajı vardı bizde biner babalarımızla yaylaları gezerdik sitede görünce sanırım o aşk depreşti.Hatta araba toplamak için mekan bile yapma düşüncem var arkadaşlarla mekanik,boya hazır kaportacı çamura yattı.Geç te olsa gerçekleştirmek için karar verdik.Ford 4x2 Defender 4x4 olacak ve öyle kullanılacak.Kızımda Defender'i sevmeye başladı ve buda benim hoşuma gitti.Hele bir işe başlasa sanırım ilk işi Defender aramak-aratmak olacak.
Kalın sağlıkla.

hangi bölgede yapıcaz geziyi ? önce onu belirleyelim

Bana uyar parkur rehberi lazım var mı bilen oraları bi de Erhan abi gelmezse kalanları kurtaracak vinçli bi KURTARICI lazım :smiley:

benim gezilerim

15704 1474124698240 1387354228 31293982 1366634 n

25753 1445130333399 1387354228 31228328 7785097 n

25753 1445857831586 1387354228 31230905 4424949 n

25753 1445851231421 1387354228 31230896 905250 n

25753 1445847711333 1387354228 31230892 4832538 n

çok güzel resimler yeni bir rangerci olarak buresimleri görmek hoşuma gidiyor ranger sevgimi artırıyor

tskkurler ama sıtedekı arkadaslar, bence rangera pek onem verılmıo suzkıler ,jeepler ,landlar,toyotalar hep bır adım ondeler bence rangerlara bıraz daha hareket verın gezı ıcın vınc dıosunuz ama arabanın altında lastık vb olmadıktan sonra vıncte kurtarmaz kendınımı kurtarıcak obur arabayımı?(bunu 4*2 aracı olan arklar ıcın demıorm yanlıs anlasılmasın)gezı olucak bı araba kac arabayı cekıcek?saten sıtedekı 4*4 rangerlarla anca piknik gezisi olur...benim temennim öbür markalar gıbı güzel yapılı rangerların ortalıkta dolaşması...iyi günler

vince fazla asılamasaydınız tampon kopcak gibi duruo egilmiş aşaya doru ama çok güzel kareler şileyi seviyiosunuz anlaşılan :smiley:

yok denemiodm yarıya kadar suya batmış bi nissan patrol çekiodm :smiley: suyun ıcınde bayagı agırlasıo arac dua ettımkı tampon 2o cm uzamadı:smiley:

bşy sorcam tamponun nerde yaptırdınız bende yaptırmak istiyorum baya güzel duruyo.. benim ranger a çok yakışıcak

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri