Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ytseden Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 217
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 86,838

ytseden

Kamp I
Evet Beyler Bayanlar Sitedeki Ranger cı arkadaşlar kimler Kimin aracı ne durumda burada listeleyelim

Etiketler
Ynt: Sitedeki Ford Ranger Sahiplerinin Listesini Çıkaralım

1- Taylan Seden (ytseden) 2004 model 4x4 xlt

mahmut pehlivanlar
rager 2003 warn 8000 vinç all band telsiz

DSC00295 800 x 600

hoş geldiniz mahmut bey erhan abiden sonra pirimiz sizsiniz gibi görünüyo :smiley:

Cengiz Kemal Şahin
Benimde 2004 Model Ranger 4X4 XLT aracım var.Araç şuan standart ancak
kısa bir zaman içerisinde yükseltip, arazi lastiği taktıracağım.

benim sesisz kaldığıma bakmayın ben hala buralardayım ve sizleri yakından takip etmeye çalışıyorum
ve ranger cıları artmasını temenni ediyorum. 8

Vaay Erhan abi ranger cıların piri hoş geldiniz. Şu an 4 kişiyiz :smiley: umarım artarız

erhan abi benim intercooler radyatöründe ufak bi delik var kaçırıyo biraz, değiştirmeye değer mi performans farkeder mi değişince?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri