Şişme Kano Etkinliği (eskişehir-porsuk Barajı)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan enigmaxi Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 13,347

enigmaxi

Ana Kamp
merhabalar.

uzun bir aradan sonra tekrar bir arazi aracı (4x4 olmamasına rağmen, benim için yeterli :smiley: ) almanın mutluluğunu yaşıyorum. ve hemen kendimi doğaya attım. burası eskişehir-kütahya arasında ki porsuk barajı. resimlerden nekadar anlaşılıyorum bilemiyorum ama harika bir coğrafya (tabi plastik torba-bira şişeleri olmasa daha iyi olacak). decathlon dan aldığım kano ile güzel bir etkinlik yaptık abimle. sizinle paylaşmak istedim. tşekküler

2013 04 27 155310

2013 04 27 160239

2013 04 27 163355

2013 04 27 165158

2013 04 27 171628

Etiketler
Ynt: Şişme Kano Etkinliği (eskişehir-porsuk Barajı)

İyi günler
Güzel bir etkinlik olmuş,paylaşım için teşekkürler

Eskişehirde okuduğum dönemde Porsuk barajı ya da Musaözü göletine bisikletle giderdik.
O yıllarda oralarda kayakla gezmeyi hayal ederdim.
Hiç kısmet olmamıştı, ilerde bir zamanlar inşallah.

Etkinliklerin devamını dilerim

Görüntüler guzel görünüyor. Acaba karavan ile konaklama imkani var mıdır? Güvenlikli midir? B ilgi verir misiniz?

sayın hocam, çadır kuranlar oluyor. güvenlikten endişeniz olmasın. jandarma karakolu 10dk mesafede ve telefon da çekiyor. sizi rahatsız edebilecek tek şey ülkemizdeki her doğa güzelliğini bozan PLASTİK TORBALAR haricinde birşey olmayacaktır!!! koordinatlarınıda verebilirim: 39 36 45 50 K - 30 15 00 90 D

fakat google earth teki hali pek güzel değil. mekan mevsimsel değişkenlik gösteriyor, şu sıralr yemyeşil ve su seviyesi yüksek

Ilginiz icin cok tesekkur ederim. Programa aldik.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,422
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Geri