Sineklik Çözümleri?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan orsaalabanda Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 85
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 79,634
Ynt: Sineklik Çözümleri?

Ürününüzü sitenizden biraz önce inceledim fiyat konusundada bilgi verirseniz sevinirim.Örneğin 44x35 ve 120x50 storsineklik için fiyat verebilirmisiniz.

Etiketler

Biz karavancılar için faydalı olabilecek bir haber.Umarım karavanlarımıza göre stor sineklik/perde konseptinde üretimleri olur.

Stor sineklikler yapma kasa (bindirme kasa) karavanlarda (alkoven,integriet,semi integriet) başarılı olmalarına karşın pnel van dan çevirme karavanlarda panel vanların kübik olmamalarından dolayı pek iyi randıman veremiyor ne yazık ki. En kübik kasa Renault/Master de en eğik kasalar da Volt-Mercedes-İveco larda bulunuyor.
Stor sinekliğin üstü ile altı arasında panelvanın markasına göre bir kaç santim eğiklik oluyor ve bu eğim storun çalışmasını güçleştiriyor.
Belki bu eğimi içeriden bir oturma kasası ile düzeltmek olası ama dış cephede bu düzgünleştirme nasıl olur bilemiyorum.

(Benim de bir camım için stor sinekliğimi yenilemem gerekiyor.Bir ara uğrarsam bu konuyu karavan üzerinde görerek görüşmek mümkün olabilir sanırım.)
Arkadaşlara başarılar dilerim,

gezmen' Alıntı:
Eşimin bir akrabasının atölyesi var; bu pen pencere işleri yapıyor, onunla da konuşurum... Yanıt için sağolun..

Esen kalın.
Cavid Sezen

Cavid bey,

Çerçeveyi kaportaya dıştan takıp kaportaya yapışan yerlerinede mıknatıs ( Buzdolabı süslerinde kullanılanlardan şerit halinde kesilip ) yapıştırıp portatif hale getirilebilir. Delme yapıştırma vs olmadan. Kışın veya yolda ikende sökülüp içeride saklanabilir.

obozkr1' Alıntı:
Cavid bey,

Çerçeveyi kaportaya dıştan takıp kaportaya yapışan yerlerinede mıknatıs ( Buzdolabı süslerinde kullanılanlardan şerit halinde kesilip ) yapıştırıp portatif hale getirilebilir. Delme yapıştırma vs olmadan. Kışın veya yolda ikende sökülüp içeride saklanabilir.

Çok işlevsel olur; teşekkürler!... :smiley:

Cavid Sezen

tanju bey stor sineklik çok kaba durur karavan için farklı bir ürünümüz var kullanışlıdır dikey değil yatay hareketlidir sizin verdiğiniz ölçülere göre 40 tl ve 50 tl dir ayrıca
montajıda kolaydır rahatlıkla yerine vidalayabilirsiniz

adapazarında bayiniz varmı acaba eğer varsa ürününüzü görmek isterim.Benim gibi birçok karavancı arkadaşım eminim bu konu hakkında soracağı birçok soru vardır.

adapazarında yok yanlız izmitte üretici bayimiz var bana mail asresinizi verirseniz ben size detaylı resimler gönderirim ayrıca sanırım bu hafta sonu bi aksilik olmassa cumartesi adapazına gelme ihtimalimiz var zamanınız müsayit olursa ürünü size gösterebilirim ölçülendirme ve montaj konusunda bilgilendiririm montajıda çok kolaydır

bu resim biraz fikir verir sanırım karavan pencerelerinde dilerseniz pile sayısını biraz daha fazla koyduğumuzda birazda perdeleme konusunda
faydasınıda görürsünüz

Fotoraf0165

storsansineklik' Alıntı:
tanju bey stor sineklik çok kaba durur karavan için farklı bir ürünümüz var kullanışlıdır dikey değil yatay hareketlidir sizin verdiğiniz ölçülere göre 40 tl ve 50 tl dir ayrıca
montajıda kolaydır rahatlıkla yerine vidalayabilirsiniz

Karavan üzerinde uygulanmış resimlerini buraya yüklerseniz, sanırım hepimizin merakını gidermeye katkısı olacaktır. Buradan size pek çok müşteri çıkacağını tahmin edebiliyorum.

Fotoğraf için teşekkür. Ama ben KARAVAN üzerinde UYGULANMIŞ halinin fotoğrafını görmek istiyordum. Eminim pek çok insan da istiyordur.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,437
Kayıtlı Üye Sayımız
172,086
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR