Seyyah İç Anadolu Yollarında.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyyah54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 524
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 88,264
Ynt: Seyyah İç Anadolu Yollarında.

Daha sonra ayın 16 sında Alibeyin de katılması ile Sarp kapıya doğru yola çıktık.Sarp kapıda yarımsaat içinde işlemlerimizi yapıp Gürcistan tarafına geçtik.

DSCN0338

DSCN0341

DSCN0349

DSCN0346

Etiketler

Güzel gezinizi biz de keyifle izliyoruz, Ahmet Bey...
Selamlar...

Ahmet abi sizin zamanınıza denk gelemedik sizden bir ay sonra Kemal abilerle aynı güzergahdan bizde gürciştan yaptık
Abi takipdeyiz. Selamlar

Yavuz bey teşekkür ederim.Elimden geldiği kadar bol görsellerle gezimizi anlatmaya çalışacağım.
Tugay keşke aynı tarihlerde olsaydı.Gezimizde sizinde olmasını isterdik.

Ahmet Hocam,4 yıl önce aracımı ilk hazırlayıp geçtiğim yollarda resimleyemeyip tanıdıklarım var,tekrar hatırlıyorum,teşekkürler.selamlar.

Teşekkürler İlhan bey.Elimden geldiğil kadar bol görsel yüklemeye çalışacağım.
Raci Hocam Taraklı festivalinde arkadaşlar la programlamıştık.Dört karavan geçiş yaptık.Tifliste bir arkadaş ayrıldı üç karavan olarak Tiflis ten Batum a kadar beraber döndük.
Arkadaşları Batumdan uğurladıktan sonra ben on gün daha kaldım.

Batum a geçtikten sonra Tiflis e hareket ederek oradan geze geze geri dönmeye karar verdik. Batum da Botanik bahçesini gezip yola devam ederek koblete gelmeden deniz kenarında bir gece konakladık.Ertesi sabah yola revan olup doğrudan Tiflis e gittik.
Tiflisten görseller.

DSCN0539

DSCN0536

DSCN0542

DSCN0544

DSCN0547

Murat bey teşekkür ederim.Arkadaşlarla yaptığımız gezimizde genelde görsellere ağırlık vereceğim.

Buraya kadar gelmişken bayanlar bir limuzun almamız gerektiğini söylediler.Ali beyde hanımı kıramam dedi )) şehri ikiye bölen nehir ve ressamlar parkı harikaydı.Bir tablomu yaptırmak için poz verdim.Ne yazık kı karşımdaki bir ucubeydi )) o nedenle tablomu alamadım.

DSCN0597

DSCN0598

DSCN0599

DSCN0607

DSCN0608

Zorunlu olarak Tiflisten ayrılmamız gerektiğinden bu güzel şehre konakladığımız bölgeden eşimle elveda derken abazya bölgesine doğru yol almaya başladık.

DSCN0630

DSCN0636

DSCN0638

DSCN0641

DSCN0643

Dört karavan olarak geldiğimiz ilden üç karavan olarak ayrılmak zorunda kaldık ((( Hedefimiz Kutaysi şehri idi.Çok güzel bir hava alan parkı var.Konaklamaya müsait. Kabin amirim Ankara levhasını görünce dururmusunnnnnnnn dedi ve bir hatıra fotoğrafı çektirmeden geçmem dedi.
Üç karavan Kutaysi yolunda yol alıyordu.

DSCN0650

DSCN0658

DSCN0660

DSCN0667

DSCN0670

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri