Seyyah İç Anadolu Yollarında.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan seyyah54 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 524
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 88,293
Ynt: Seyyah İç Anadolu Yollarında.

Abi güzel geziler dilerim yengemle.Hayırlısıyla dönmek nasip etsin.Selam ve saygılar.

Etiketler

Abi Ayhan abi,nin sayfasın,danda takip ettik harika olmuş.

Bekliyoruz. Sevgi ve saygılarımızla Tunay & Tugay

Ahmet hocam,
Hayalini kurduğumuz geziyi gerçekleştiriyorsunuz, ne mutlu.
Dönüşünüzde ayrıntılı bilgilendirme isteyeceğiz haberiniz olsun :smiley:
Selamlar.

Ahmet Bey, keyifli, huzurlu, güzel geziler diliyor, izlenimlerinizi bekliyoruz...
Selamlar...

Ynt: Seyyah İç Anadolu Yollarında.lalesi İle

Tüm dostlara temennileri için sonsuz teşekkürler.Batumda tercümanlık yapacak kadar uzun kaldık.Batumda Bursa dan karavancı Üstün bey ve değerli eşi ile tanıştık.Batuma giden arkadaşlara tavsiyem gündüz girin ve sınırdan 3 km kadar giderken sağda suyu bekleyen heykel veya Andriev heykeli ve şelalesi ile başlasınlar.Bu gezimde onu tesbit edebildim.

Akşam üstü yurda döndüm.Şuanda hopaya yakın biryerde konakladım.Giderken arkadaşına selamını ilettim.

Evet dostlar Taraklı festivalinden sonra çıktığımız Tiflis Abazya bölgesi ve acar bölge gezime karadeniz ile devam etmekteyim.Tüm yazılarımı gezi sonu yayınlamayı düşündüğümden ara ara nerede olduğumu belirtme adına bazı görselleri yüklemeyi ve dostlarımıza karınca kaderince bazı görsellerle keyf vermeyi düşünmekteyiz. Aysel & Ahmet Özek.
Bu gezimde de yine beni hiç üzmeyen her donanımınla bana arkadaşlık yapan aracım NAOS a teşekkür ediyorum.
Arhavi çift kemer köprüsü ve Mencuna şelalesinden sonra kaçkarlara çıktık.

DSCN1452

DSCN1454

DSCN1503

DSCN1505

DSCN1594

Ahmet hocam 3. sefer deniyorum bu gider inşallah,
Hocam sağlıklı,huzurlu tamamlanmasını dilediğimiz geziden sonraki açıklamalarınızı bekliyoruz, selamlar

Kaçkarlarda Yukarı çakmurcu ve aşağıı çakmurcu yaylalarına çıktık.Rakım 1950 ve hava bozmaya başlayınca tekrar aşağı kamp alanına döndük.

DSCN1618

DSCN1652

DSCN1688

DSCN1713

DSCN1737

Evet Mehmet bey biraz da olsa detaylı anlatmak istediğim için gezimin bayram sonu molada çoğunluğunu anlatmayı düşünüyorum.Bilhassa Gürcistan bölümünü.

1950 Rakımdan karlı dağlara bakıp kamp alanına geri döndük.Gezenbilire ve aracım naos vefasızlık yapamazdım.Onlarıda kaçkarlarda görüntülemeyi ihmal etmedim.
Daha sonra Zilkaleye geçtik.Can yoldaşım burada hafif bir ayak burması sonucu pazartesiyi Rize araştırmada tedavi ile geçirdikten sonra Uzungöle merhaba dedik.Şuanda burada kamp yapmaktayız.

DSCN1780

DSCN1790

DSCN1852

DSCN1860

DSCN1949

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR