Seyir amaçlı kullanım için GPS tavsiyeleri..

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Chief officer Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 4
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,107

Chief officer

Yeni Üye
Merhaba,

Ben maxsea veya tsunamis navigation pro yada admiralty programlarına uyumlu, win 7 32x ile çalışacak usb yada blluetooth ile kolayca bağlanabileceğm ayrıca programlara GPs i kolaylıkla tanıtabileceğim bir GPS arıyorum. Aradığım GPS özellikle enerji bakımından tasarruflu olmalı (bluetooth ise).
Şimdiden teşekkürler..

Etiketler
Ynt: Seyir amaçlı kullanım için GPS tavsiyeleri..

Böyle bişey gerçekten varmı acaba bilgi yokmu?

Tabi ki var. ben dün satın aldım. Clobalsat USB uydu alıcısı. program ile uyumlu.

Globalsat tan memnunmusunuz usb bağlantı ve şarj yeme durumu nasıldır?

Ynt: Seyir Amaçlı Kullanım İçin Gps Tavsiyeleri..

Böyle bir ürünü direk olarak ''google arama motorunda'' yazarak da bulabilirsiniz..tabiiki var bu ürünler,fakat artık satış yapan mağazaların sayısı çok azaldı, nedeni ise, akıllı cep telefonları ve Tablet lerin yaygınlaşması..çünki bu tür ürünleri satın alırken GPS özellikli olanlarda..her türlü navigasyon,iz takibi yada bildiğiniz ne varsa yapmak mümkün..Kara,deniz ve havada kullanılabilen bir çok ücretsiz haritalar ve programlarda mevcut..Deniz de kullanabileceğiniz en verimli program ''NAVIONICS'' Kara da ise daha fazla alternatifler var ama özellikle ''Osmand+'',''OruxMaps'' yada ''Locus Map'' tavsiye edebilirim, ben size fazla para harcamadan Windows sistemlerden kurtulmanızı tavsiye ederim.. (Navigasyon hususunda) En iyi Notbook ile Bir Tablet sistemi arasında Pil ömrü açısından dağlar var ..Slmlr.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri