Seyfe Gölü ve Flamingo gözlemi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Quasar Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 25
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 9,950

Etiketler

Ynt: Seyfe Gölü ve Flamingo gözlemi

Ne güzel ifade etmişsiniz. Katılmamak elde değil, sanırım Seyfe ile aramda duygusal birşeyler var hemde yaklaşık 20 yıldır.

Atılan her adım önceki adımdan daha yukarıda kalıyorsa zirvede olacaksın demektir. iste bu söz bizi anlatiyor biz seyfe icin ilk adimimizi attik umarim diger adimlarimiz öncekinden daha yukarida olur.

schatz' Alıntı:
Atılan her adım önceki adımdan daha yukarıda kalıyorsa zirvede olacaksın demektir. iste bu söz bizi anlatiyor biz seyfe icin ilk adimimizi attik umarim diger adimlarimiz öncekinden daha yukarida olur.
Endemik veya nesli tükenmekte olan sayısız kuş için Seyfe Gölü hayat demek. Aslında her nekadar farkında olmasalar da insanlar içinde öyle. Seyfe için alınacak daha çok yol varken ya umursanmayan diğer Seyfeler? Biz adımlarımızı hem sıklaştırmalı hemde sürekli halde tutmalıyız. Baksanıza, insanların bu konuya ilişkin duyarlılıgı ve ilgisi bu kadar. Bundanda ne çorba olur ne katık!

aslinda reklam da cok önemli bu gibi islerde ben bu konuyu siyasetci gecinen arkadaslarima tasimak istiyorum en azindan denemis olurum.

schatz' Alıntı:
aslinda reklam da cok önemli bu gibi islerde ben bu konuyu siyasetci gecinen arkadaslarima tasimak istiyorum en azindan denemis olurum.
Normalde olması gereken bu Schatz, hevesini kırmak istemem ve bunu mutlaka denemeli hatta istersen banada bu konuda görev vermeni dilerim. Ama siyasetçilerimizin o kadar çok ve daha mühim işleri var ki !!!!!! Sanırım Seyfe ile ancak buradaki arkadaşlar kadar ilgileneceklerdir. Geriye; yanan yüreklerimiz kalacak birde Seyfemden kalan çatlamış topraklar. Seyfemin (Veya 300 e yakın Seyfelerimizin) ölümünün aynı anda insanlığın ölümü demek oldugunu kısa sürede anlayabiliriz umarım. Olay dramatik bir şekilde Nasrettin Hoca fıkrasının haline bürünmekteyken, akıl ve izan yetersiz kalıyor anlamakta. Bir hata 50 yıl boyunca ve ısrarla devam ettirilir mi ?

yerden göge kadar haklisin senin sözünün üzerine diyecek bisey bulamiyorum isimiz allaha kalmis ama denemekte fayda var derim.

schatz' Alıntı:
yerden göge kadar haklisin senin sözünün üzerine diyecek bisey bulamiyorum isimiz allaha kalmis ama denemekte fayda var derim.
İnan bende söyleyecek bir söz bulamıyorum ve hiç bir şey anlayamıyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR