Seyahatlerimizde Ucuz Konaklama

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozgecet Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 2
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,718

ozgecet

http://www.ecotripsos.com - ucuz tatil rehberi
Web
www.ecotripsos.com
Merhaba arkadaşlar,

Malumunuz seyahatlerimizde ucuz ve konforlu konaklama imkanlarını arıyoruz hepimiz. Ben de her gezimde başka bir yöntemle hallettim konaklama meselesini ve bayağı bir tecrübe edindim bu sayede... :smiley:

Bunları toplayıp makaleleştirerek siteme yükledim, bildiğim ucuz ve konforlu konaklama yöntemlerini anlattım. Sizce atladığım bir şey var mı? :smiley:

www.ecotripsos.com/ucuz-konaklama.html

Etiketler
Ynt: Seyahatlerimizde Ucuz Konaklama

Arkadaşlar kusura bakmayın, düzenle butonunu bulamadım, yazı taşındı, adresi aşağıda:

http://www.ecotripsos.com/category/konaklama/

Ynt: Seyahatlerimizde Ucuz Konaklama

Kamuya ait misafirhanelerde düşünülebilir.Bazıları özellikle çok ucuzlar mesela kredi yurtlar kurumunun turizme açılan yurtları var.çok ucuz.Ayrıca bir çok turistik bölgede Otelcilik ve turizm meslek liselerinin uygulama otelleri var.hem eğitim veriliyor hem de lüks konaklama imkanı sağlıyor.Vatandaşların çoğu buralarda kalınabileceğini bilmiyor bile.Resmi olduğu için sadece memurlara özel zannediyor.Ege Akdeniz sahillerinde sezonda pansiyonlardan daha ucuz buralarda kalınabiliyor.önceden rezervasyon yaptırmak şartıyla tabi. Diğer başlığınıza yazdığımı kopyaladım kusura bakmayın eksik olarak bir site eklemek istiyorum maksat biraz zenginlik olsun:smiley:)
http://www.kamumisafirhaneleri.com/
www.koycegizuygulamaoteli.com
gideceğiniz turistik yerde......uygulamaoteli diye arama motorlarından aratırsanız bir çoğuna ulaşabilirsiniz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.