Seyahatlerde Tercih Ettiğiniz Ulaşım Araçları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan baymineral Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 62
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 34,782
Ynt: Seyahatlerde Tercih Ettiğiniz Ulaşım Araçları

En güzeli kendi arabamla seyahat etmeyi severim istediğim an istediğimi yapabilmeliyim benim ruhum her zaman özgürlükten yana özgürlüğümü kısıtlayıcı kurallar beni bozar yani sizin anlayacağınız fazla sıkıntıya gelemem .

Etiketler

Ötobüs le çok seyehat ettim bikkınlık geldi artın tirene hiç binmedim izmitte oldugum halde ne öyle takur tukur takur tukur ilkel
hizli tiren olsa ok
gemi 1 kere bindir mersinden kıbrısa gaçtim çok uzakya sanki 10 saat sürdü birdahamı asla
en güzeli uçak başka tanımam binek aracımla seyehat etmeyide severim saatlerce direksiyon sallayabilirim

öncelikle kendi aracım ama olmazsa tren oda olmazsa ucak en son tercih otobüs

Genelde özel araç... Diğer araçları bilmem ama bizim vosların ayrı bir tadı var uzun yolda ben bayılıyorum. O kadar alışmışımki geçenlerde istanbul' a otobüsle gidecek oldum bayılıyordum. Trenle uzun yolun keyfide bir başka tabi... Seyrekte olsa treni kullanıyorum...

yanlızsam veya yanımda bayan yoksa en iyi ulaşım otostop çok değişik insanlarla tanışıp sohbet ediyorsun ve çok gülüyorsun genelde

Birinci sırada kendi kulnadıgım arac, İkinci tercih THY, Üçüncü tercih TCDD, Dördüncü tercih TDİ, Beşinci ve son tercihim Taban vay :smiley: :smiley: :smiley:

kesinlikle kendi sürdüğüm kullandığım bir araç olsun.İşim ve avcılığım gereği Türkiyenin her yerini neredeyse gezdim dolaştım son 4 senedir hep arabayı tercih ettim.Ailem ankarada neredeyse yazları her hafta sonu ankaraya gittim geldim son 10 senedir Otoyolda nerde çukur nerde tumsek var ezberimde diyebilirim.Uçak yolculuğunu 1994 1996 yılları arasında Doğu sibirya yakutistan ankara seferleri yaptığımdan 15 günde bir aeroflot adlı rus havayolları sayesinde nefret ettim 17 18 saat ucuyorsunuz pervaneli rus ucaklarıyla maceramı adrenalinmi korkumu heyecanmı ne arıyorsan o yolculukta var hani dunyanın en tehlıkelı yolları arasındaya yakutıstanın karayolu inanın havayoluda oyle.
-62 derece soguk 6 ay gunduz 6 ay gece ucak soguktan yerı gelır donar vs.....Gemı super ozellıkle rusya ukranya arası trende ankara ıstanbul yataklı vagon ozellıkle yemeklıde oturup yıyıp ıctıkten sonra mısıl mısıll uyumak.Bırde gorevlıler hadı baskalarıda var sırada oturacak acele edermısınız demese yemeklı vagonda...

tabiki tren ama birde tıngırdamasa :smiley:)

Kısa mesafe kendi kullandığım otomobil ,bir saatten uzun yol karavan, varsa tcdd, mesafe uzak ise uçak.

Otobüs, dolmuş vesaire uzak dursun.

Uzak mesafelere uçakla, yakın mesafelerde ise araba. Fakat en keyif aldığım gezi karavanla yaptığımız Bükreş seyahati idi.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,414
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri