Seyahat Acentesi Açmak (2018 Yılı Kosgeb Girişimci Desteği Ile)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gezen_ay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,765

gezen_ay

Yeni Üye
5 yılı aşkın bir süre bir seyahat acentesinde çalıştım( otel rezi, gezi organizayonu, araç kiralam, bilet satışı vb) Sektör oldukça iyi en azından çalıştığım iş yerinde işler oldukça iyiydi.Çalışmış olduğum iş yerinde oldukça geniş bir çevre edindim Turizim Otelcilik mezunuyum ingilizcem var ve KOSGEB Girişimcilik Eğitimlerine katıldım ve artık kendime ait bir iş yeri açmak istiyorum.KOSGEB'den Girişimcilik Hibe Programı ile destek alan var mı ? Süreç nasıl işliyor.İş yeri olarak açmak istediğim yerde dükkan kiraları aylık 8500 tl , KOSGEB in kira desteği nasıl oluyor bilgisi olan arkadaşlar varsa yazabilir mi ?

Merhaba ben kosgeb'e başvurumu yaptım.Şimdi kurulun toplanmasını bekliyorum. KOSGEB başvuru yaparken kendim iş planımı hazırladım www.isplaniornekleri.com bu adreste farklı işler için farklı farklı kosgeb girişimci iş planı örnekleri var benim gibi kosgeb 'e başvuru yapan ve kendi iş planını danışmanlara para ödemeden hazırlamak isteyenler bu iş planı örneklerinden yararlanabilir bu yolla sizinde danışmana ödeyeceğiniz 3-5 bin tl paranız cebinizde kalabilir.İyi çalışamalar.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,411
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

SON KONULAR

Geri