Sevgili Arkadaşlarımız Ferdane (ferdane gül) ve Murat (VARHUB) Nişanlandılar

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 39
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,267
Ynt: Sevgili Arkadaşlarımız Ferdane (ferdane gül) ve Murat (VARHUB) Nişanlandılar

Başta Zerrin olmak üzere herkese çok teşekkür ederim. Tabiki Gezenbilir'in bizim mutluluğumuzdaki payı çok büyüktür zira Gezenbilir olmasaydı tanışamazdık ;D ;D ;D ;D ;D
Ayrıca Gezenbilir'in ikinci çifti olmakta ayrı bir onurdur bizim için. Gezenbilir ailesinin daha nice mutluluklara ve beraberliklere vesile olmasını diler, hekese birkez daha dilek ve temennileriden dolayı teşekkür ederim. Festivalde görüşmek dileğiyle. ;) :D

Etiketler

Ynt: Sevgili Arkadaşlarımız Ferdane (ferdane gül) ve Murat (VARHUB) Nişanlandılar

Yeni öğrendim. Allah tamamına erdirsin, çok mutlu olun.

Mutluluklar dilerim..

It is not too late Murat. Think again. ;D ;D ;D

Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Selamlar,

Tanıdığımız,tanımadığımız forum üyelerinden-arkadaşlardan gelen mesajlar için çok teşekkür ederiz,mutlulugumuzu paylaştığınız ve güzel tememnnilerde bulunduğunuz için teşekkürler....

Teşekkürler berkcantp...
Avatarındaki kamp fotosunda hamak mı var,seçemedim de.... :smiley:

ferdane gül' Alıntı:
Teşekkürler berkcantp...
Avatarındaki kamp fotosunda hamak mı var,seçemedim de.... :smiley:
Akçakoca Karaburun'da ki kare; Tenekede tavuk yaparken, beklenmesi gereken 45 dakikalık süreyi hamakta geçirdim.

Zakof' Alıntı:
It is not too late Murat. Think again. ;D ;D ;D

Ömür boyu mutluluklar dilerim.

Selamlar,

Think think... sh.. is your job. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

sağol abi, çok teşekkür ederim. Festivalde görüşmek dileğiyle...

hayırlı olsun ; mutluluklar dilerim

VARHUB' Alıntı:
Think think... sh.. is your job. ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

sağol abi, çok teşekkür ederim. Festivalde görüşmek dileğiyle...

Cuma öğlen gibi çıkacağız . Uygun olursa beraber gitmeyi çok isteriz.

Selamlar,

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,082
Kaydolan Son Üyemiz
Tsow

Çevrimiçi üyeler

Geri