Ses Yalitimi Usta Tavsiyesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan zahidonal Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 36
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,290
Anadolu yakasındayım yaptırdığım zaman haber veririm
Zaten yaptırınca başlığımda paylaşıyorum, kendimde yapalirim , mühim olan malzeme bulmak , yapmasında bişey yok

Etiketler
Ok çok iyi. Logo ebay den buldum bu arada uygun fiyata sipariş verdim. Sis lambası düğmesi de ARIYORUM onu da aliekspress den sipariş verdim 1 ay da geliyor:smiley:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sis lambası aldığının resmini koyarmısın bende düşünüyorumda normalmi yoksa angel mı karar veremedim , bağlantı yerlerindende emin olamadım

Bunlardan düşünürsen elimde 3 tane var 2 takım almıştım bagaj kapağının kilidine takmak için senin araba 3 kapı 30 liraya veririm 3 ünü

Image

Bu ne işe yarıyor anlamadım ki hocam. Benim aldığım orjinal sis düğmesi araç önüne ekstra ışık taktığım için muayene öncesi ekstra lambaları sis farlarından ayırmak için düğme monte ettircem. Bu arada koruma barı ekstra büyük sis lambası arka koruma demiri bunlar muayeneye engel mi ?

Onun işlevsel bi görevi yok , kapı kilit karşılığının çirkin görüntüsünü kapatmak için kapak
Arkadaki bara bişey demezler ama bildiğim kadarıyla öndeki di hizasından yukarı olmayacak veya orijinalde olanı kabuş ediyorlar

Tahminimce bu düğme ecu kutusuyla bağlantılı çalışan bir düğme neyse gelsin bi dene bakalım aracın tesisatından ayrı çalışırsa bende alırım

Tahminimce bu araçlarda ön tampon sisi için tesisat var hazırda ,çünkü aynı şekilde ön iki farın arka tarafında boşta duran iki tane soket var kablolarıda sis yerlerine yetecek kadar uzun

Senin aldığın düğme o boşta duran yeşil soketle uyumlu değil , servise sordum boş tapanın yerine düğme gözükmüyor katalogta, orası için tapayı gösteriyor parça olarak , acaba XL7 lerdemi var ön sis için düğme

Ben baktım boş kapağı çekince arkadasında beyaz bir şey var. Ayrıca sis düğmesinin yanında bir parça daha geliyor ama ne olduğunu bilmiyorum.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR