Servis Araclarinin Karavana Donusturulmesi

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan alesta1903 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,879

alesta1903

Yeni Üye
Selamlar

Ruhsata anladığım kadarıyla kişi sayisi 2+1 veya 1+1 şeklinde oluyor.Fakat tamamen koltuklu 8 +1 9+1 şeklinde bir servis aracını alıp arkadaki 4 koltuğun orijinalliğini bozmazsak ruhsati hem karavan hem de 5+1 olarak yapabilir miyiz
Sorma amacım harici bir araç da kullanmadan hem karavan hem de binek araç gibi kullanabilmek

Etiketler
böyle bir şeyi bende merak ediyorum transporter alıcam son arka koltukları sökücem arka bölüme yatak yapıcam arada perde olucak sadece yatak olayını yapıcam acaba sorun problem oluyormu

Arkadaşlar ruhsatta 4+1 geçen bir kaç kişiyle konuştum aynı zamanda karavan dönüşüm işi yapıyorlarmış koltuk tadilat belgesiyle orjinal koltuklara işlem yapmazsanız oluyor
Yani arkada bir tane ikili orijinal koltuğu bıraktık 4+1 ruhsat oluyor, çok iddalı bir şekilde dönüşümü bize yatırırsanız garanti veriyoruz dediler yer antalya

Arkadaşlar ruhsatta 4+1 geçen bir kaç kişiyle konuştum aynı zamanda karavan dönüşüm işi yapıyorlarmış koltuk tadilat belgesiyle orjinal koltuklara işlem yapmazsanız oluyor
Yani arkada bir tane ikili orijinal koltuğu bıraktık 4+1 ruhsat oluyor, çok iddalı bir şekilde dönüşümü bize yatırırsanız garanti veriyoruz dediler yer antalya
İsim, firma öğrenebilir miyiz?

Mi A1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hangi marka araç için konuştunuz acaba

Hangi marka araç için konuştunuz acaba

Merhaba karavan düşüncesini ertelemiş bulunuyorum. Konuştuğum firmanın telefonunu kayıt etmedim yine arayıp bulabilirsem paylaşayım,
Sitede istanbul da böyle bir firmanın olduğu da söylendi tekrar konuyu araştırıp link bırakayım .
Screenshot 20200202 214639 Chrome

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,432
Kayıtlı Üye Sayımız
172,078
Kaydolan Son Üyemiz
zaferguloz

SON KONULAR

Geri