Serifender Bizon

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ozntan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 104
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 20,412

Etiketler

Alışkanlık yapmasın bu yatışlar ☺☺

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

valla sorma emre havalardan mıdır nedir bir rehavet çöktü üzerime motor boruları değişecek malzemeyi aldım daha takmadım tampon konusunda çalışmalara başlamam lazım malzemeyi aldım elimi sürmedim elektrik tesisatına başlamam lazım elimi sürmedim koltukların montajı yapılması lazım iç yalıtımın yapılması lazım daha el sürmedim acıl tarafından bir silkelenip başlamam lazım...........

bu arada aklıma geldi şimdi askerler savaş alanındayken en önde sancak gider ya o bir taraftan da askere moral verir bizim flama eksik ondan oluyor sanırım ;)

bak avatarımdaki fotoda aracın arkasındaki duvar boş duruyor değerlendirmek lazım.......

Valla haklısın ne olacak bizim bu boşvermişliğimiz yahu hafta sonu sözüm söz hallediyoruz birde bol defenderli fotolar yollayacağım

Ozan abi bu kadar ara verme
Merakta bırakma bizleri
Ne yaptın ne alemde serifender

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

serdar eksik malzemelerimi topluyorum bu ara birde elimde başka işler vardı ondan kaynaklı kısa bir mola verdik bu hafta sonundan itibaren çalışmalara başlıyorum yine

detayları hem burada hem blog'ta yayınlayacağım

valla bu aralar iş güç yoğun gidiyor elimi süremedim desem yeri var...

ancak; bir blog kurdum GEZGİN BİZON incelersen hem bizim araçla ilgili hem de genel olarak kamp ve uzun soluklu gezilerle ilgili bilgiler bulabilirsin....

tabi çalışmalara başlar başlamaz ilk olarak burada yayınlayacağım malum eskisi kadar çok hareketli olmasa da burası ilk göz ağrım olan www.gezenbilir.com un yeri bende her zaman cok başkadır....

tekrardan merhaba :smiley: pazar günü küçük bir fırsat yaratıp atölyeye gidebildim nihayet e gitmişkende biraz çalışalım dedik öncelikle aracın flap ( ön havalandırma kapakları ) larının kapak contalarını takayım dedim...
20160612 135909

önce iç kenarlarınna bir güzel derbi sürdüm daha sonra kurumaya bıraktım sonra hem contaya hem sürüp kuruttuğum kısma tekrardan derbi sürüp bir süre bekledim. lastiğin fazla gerilmesini önlemek içinde önce köşeleri geçirip daha sonra da orta kısımları yapıştırarak işlemi tamaladım
20160612 135909
20160612 135909

bu işlemden sonra araca tampon yapmayı düşündüm elimde eski araçtan kalan bir tampon vardı biraz eskimiş ve tamir gerekiyordu önce civatalarını söküp sprale takılan çelik kazıyıcılar ile bir güzel temizledim sonrada araca takıp bir denedim
20160612 135728

20160612 135739

20160612 135825

20160612 135846

20160612 135852

daha detaylı anlatımları

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri