series II ,III çıkma yedek parçaları bulunur

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan okitay Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 119
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 71,227

Etiketler
Herkese selamlar, ben Hakan Mersin'den yaziyorum, 1975 model Land Rover Series 3 aracim icin Parabolik makas ve Disk Fren kiti ariyorum, acaba bu parcalari Turkiye'de satan veya ithalini yapan bir firma var mi? Cevaplariniz icin simdiden tesekkur ederim.
bende 1975 model seri 3 alıyorum yarın biraz kotu durumda en cok neye dikkat etmeliyim kendim restore edceğim acaba iletişim bilgisi alabirimiyim sizden

Bana series 3 km göstergesi lazım. Mevcut olan Series değil. Elmaksan marka ve km normalin iki katı gösteriyor yerine de oturmamış. Orijinal ikinci el nasıl buluruz? Doğru göstersin kaç km yapmış olduğu önemli değil.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR