Series Fotoğrafları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erdal484 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 110
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 62,349
Ynt: Series Fotoğrafları

güzellermiş :smiley:

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-land-rover-1971-land-rover-serie-2a-179263512/detay

bunda güzelmiş özellikle fiyat:smiley:)

Etiketler

kıymetini billim serieslerin adam 98.000€ istiyor ordan bakınca hepimizinki enaz 50.000€ eder :smiley:) 100.000 i zorlayanda olur aramızdan:smiley:

Series kullanırken ben

Uploadfromtaptalk1413660156301

Series 3 den daha çok sevdiğim Series 2 izmirde satılık bi tane vardı satılık alamadığım da çok üzülmüştüm

Uploadfromtaptalk1413829466957

umut401' Alıntı:
Böylesini bulsam kredi çeker alırım... Buradakiler eşşeğin şeysine benziyo...
Abi bu kadar olmasa da tavanı arka kapısı falan orjinal olan bi tane vardı çokta uyguna satıldı. Kısmet değilmiş ama bulsam yine de alırmıyım dersem alırım. Ruh hastası mıyım neyim

Mustafa Uysal' Alıntı:
O zaman bu da benden olsun...Sene 2006... İlk hali ve 3 ay sonrası
amam allahım bu çizgiler bu renk antalyada hemde yoksa biz kardeşmiyiz :smiley:

arkadaşlar fena gaza geldim niğde civarında usta lazım bilen varsa söylesin komple toplatacam ilk göz ağrımı
hadi bir el atında daha fazla uzamasın bu hasret

aesmer' Alıntı:
arkadaşlar fena gaza geldim niğde civarında usta lazım bilen varsa söylesin komple toplatacam ilk göz ağrımı
hadi bir el atında daha fazla uzamasın bu hasret
ÜMİT usta var kaya otomotiv atasanayide

bunu görmek güzel :smiley: limitleri bilmek gerek

ImagesHR7OWNYX

ozo' Alıntı:
amam allahım bu çizgiler bu renk antalyada hemde yoksa biz kardeşmiyiz :smiley:
:smiley:) Her iki araç ta babamın emeğidir.. Yeşil 5 kapılı olanın kaportasını yaklaşık 12-13
sene önce komple sıfırdan Hasan Kola için toplamıştık. Mavi olansa benim kendi aracımdı oda babamın eseridir. Ve gerçekten her ikiside çok kıymetli emek verilmiş değerli araçlardır. İyi günlerinizde kullanın. Değerini bilen birisinde olması beni ayrıca mutlu etti....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR