Series 3 Hastalık Konu Şart (series Kolik)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan erdal484 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 43
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 11,180
Akü sabitleştirdim geri gelmemesi için arkasına L şeklinde parça yaptım artık yerinde oynamaz 4d56451b250ff125c887a1c7065579e6 3067f8de999e4136190f464bf1aeb5e5 D1145356248a98befb50a9b4b42cd075

Etiketler

Kolay gelsin bizimle ğaylaştığınız için de teşekkürler.
rica etsem serie3 ile defender arasındaki farkları yazabilirmiisniz? Yani defenderda ne sizi mutsuz etti de serie3 topluyorsunuz? Hakkaten merak ettigim icin soruyorum.

Mutsuzlukla ilgili değildir. Bu olay tamamen farklı
2 aracın tamamen ayrı bir ruhu var

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kolay gelsin bizimle ğaylaştığınız için de teşekkürler.
rica etsem serie3 ile defender arasındaki farkları yazabilirmiisniz? Yani defenderda ne sizi mutsuz etti de serie3 topluyorsunuz? Hakkaten merak ettigim icin soruyorum.
Defender de beni mutsuz eden birşey yok gayet memnunum gündelik kullanıyorum series tamamen hastalık oldu ilk aracım series ti ondan hayalimdi seires toplamak series te çift ön cam ön panjurun içerde olması kelebek cam olması cezbediyor bu söylediklerim beni :smiley: fark desek aralarında bir fark yok bence sadece birinin 88 lik birini 110 olması biri makas biri helezon olması arazi şanzımanı bide seriesin sürekli 4x4 olmamasıda güzel birinin disk birnin kampana olması arazide series verdiği güven defenderden alamıyorum series olunca her şekilde geçerim derim defender olunca şüphe kalır içimde tabi bu söylediğim iki aracım için geçerli bana göre defender seriesten daha konforlu pek bir fark olamaz aralarında kupa değişmediği için yapılan iş daha çok mekanik oda araçlar arsında büyük bir fark gösteriyor defenderin havası başka seriesin bambaşka anlatsam bitmez insanın ruhuna işliyor hayatı değiştiriyor evin bir bireyi gibi araba gözü ile bakmıyorum onlar yoldaş :smiley:)

Son düzenleme:

Ben tek fark makas diye biliyordum çift cam ön panjur.... Bunlara dikkat etmemisim. Surekli 4 ceker olayı enteresan serie de porya kilidi ile mi 4x2 den 4x4 e geciliyor? Kısa uzun sase defenderda da var 90 lıktı herhalde ?
Ama arazide gecip gecmeme psikolojik herhalde degilmi? Serie nin bir üstünlüğü varmı? Mesela hafif olması yada dif kilit filan gibi?

Ben tek fark makas diye biliyordum çift cam ön panjur.... Bunlara dikkat etmemisim. Surekli 4 ceker olayı enteresan serie de porya kilidi ile mi 4x2 den 4x4 e geciliyor? Kısa uzun sase defenderda da var 90 lıktı herhalde ?
Ama arazide gecip gecmeme psikolojik herhalde degilmi? Serie nin bir üstünlüğü varmı? Mesela hafif olması yada dif kilit filan gibi?
Serieslerde hub ile 4x4 giriyor hup olmasa şaft sökülür eski serieste şaft sökerdim bu series te hub var aç kapat Manuel kilit defender sürekli dört çeker

Son düzenleme:

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri