Seri 2 1960 Model

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan YilmaazMert Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 5,616
eksik gedik varsa siz tamamlayın yada buraya fazla yazmışşsın dediğiniz bişey varsa söyleyin bileyim

Etiketler
örnek olsun diye söylüyorum araç için sabit sehpa yapayım dedim sıfırı 70 tl tanesi 4 tane lazım

280 tl

gitrtim malzemeleri kestirdim aldım deliklerini açtım harcadığım para 180 tl civata al 20 tl kilit al 10 tl yol parası git gel 20 tl

230 TL e yaparken yemek yedin saatlerce uğraştın bişeyler içtin 50 Tl de öyle kaçtı 280 TL

sipariş verseydin 280 TL kendin yaptın 280 TL

okadar çaba vs puffffff

hata nerede 180 TL ye alınan malzmenin parasını verip ohhh bu işi 180 Tl ye hallettim 100 Tl kar ettim anlayışında :smiley:

Fabrikanın zamanında yaptığı arabayı söküp yeniden yapmak ve hele ki defender e çevirmek gerçekten para ve emek isteyen bir olay. Ve bir çok işi kendin yapmış olma na rağmen çıkan rakam bu

SM-G530F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yani düşün boyayı ben 1500 e halletim çünkü kendim söktüm ettim vs 1500 Tl ye arabayı kimse boyamaz işçilik parası vermeden giden rakam bu ha ama listeye bakıyorum mesela

hiç gitmediyse 1000 Tl yeme içmeye gitmiş sanayide

580 Tl kargo parası vermişim toplamda

10 Tl 20 Tl gittiği için göze batmıyor ama benim gibi elinde not defteri sabah cıkarken cepteki tüm para sayılıp her harcamayı tek tek yazarsan giden bu para herkeste aynı oluyor

tabi bu paranın içine araç parası çekici parası evraklar vs herşey dahil. :smiley: sonra yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermesin

tabi bu paranın içine araç parası çekici parası evraklar vs herşey dahil. :smiley: sonra yanlış anlaşılmalara sebebiyet vermesin

Sizin araç çok güzel olmuş. Sanki en güzeli zamana yaya yaya yapmak gibi geldi bana. Alacağım arabanın yürüyeninde pek sıkıntı yok galiba benim ilk düşüncem motor+şanzıman bakımı ve döşeme yapımı. Onun da aşağı yukarı maliyeti 4-5 bin lira bulur gibi geliyor bana.

Sent from my iPhone using Tapatalk

2015 eylül ayından beri uğraşıyorum tabi her gün değil :smiley: hafta sonra ve tatil günlerimde arada da sıkılınca rapor alıp devam ediyorum... ancak zamana yaya yaya yapmayı düşünüyorsan mutlaka bir yer ayarla eğer biz bir garaj kuramasaydık malesef bu aracı bu hale getiremezdim.....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,420
Kayıtlı Üye Sayımız
172,067
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.