Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 604,867

Etiketler

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

battı valla ;D ;D ;D ;D ;D

bi de sizi götürseydik yanımızda İngiltere haritadan silinirdi herhalde ;D ;D

ekiNoks' Alıntı:
battı valla ;D ;D ;D ;D ;D

bi de sizi götürseydik yanımızda İngiltere haritadan silinirdi herhalde ;D ;D

Dikkatli konuş karşında tam tamına 9 kg. veren biri var.....Biraz daha gayretle ideal kilom ile başbaşayım ki önümüz yaz benim faaliyet dönemim... ;D ;D

TezzMertek' Alıntı:
İş güç.
Etkinlik düzenleme vs vs.

Bu arada adaşım önümüzdeki sene yapılacak faaliyetlere katılacaklar listesine belki (%90) beni de katabilirsin...Transfer görüşmelerimiz halen devam etmekte... ;D ;D ;D

İnşallah ,

Bu arada Ömer ,
Evka - 2 Yamaç Mahallesi TOKİ evlerini öneriyor sana.
Çiğli merkeze gelmeden tam ortada.

Çevre yolu ile yanyana olan siteler.

Önerisi içinTeşekkür ederim..
Netleştikten sonra gelip ev arayacağız bakalım...Seneler sonra kiracı olarak ev aramakta varmış naparsın...Bu Narlıdere tarafları nasıl adaş sana bahsettiğim yer üst kısımlarıymış, bir kere gelmiştim tepenin yamacında bir site vardı çok hoşuma gitmişti..Kendi kendime mesaiden sonra trekking için ne kadar ideal diye düşünmüştüm... ;D ;D

skydiver26' Alıntı:
Selam arkadaşlar,
23 Marttan bu yana kimse uğramamış buralara hayırdır... ;D ;D
Ve aleykumselam Murat kardeşim. Ben burada 7/24 saat online'yim ama sizler yoksunuz. Sağolsun Murat öz kardeşimde o kadar uğraşıları ,meşguliyetleri arasında üç-beş resimlik etkinliklere yorum yazarken henüz benim yayınladığım gezim için bir dilek bile tutmadı. ;) ::smiley: olsun sağ olsunda başka bir şey istemem.
Hepinize sağlık,sıhhat ve afiyetler dilerim.

Kemal Ağabey konun o kadar uzun ki ne yazacağımı bilemedim.
Her bölge için ayrı ayrı konu açmalıydınız.
Bu durum takip açısından çok daha kolay olurdu.

TezzMertek' Alıntı:
Kemal Ağabey konun o kadar uzun ki ne yazacağımı bilemedim.
Her bölge için ayrı ayrı konu açmalıydınız.
Bu durum takip açısından çok daha kolay olurdu.
Muratçığım hiç önemli değil ama sizin için gezi notlarımızda örnek olacak arkadaşlarımız zaman zaman yazıyor Kars yolunda uzun çalışmaları olduğu halde. Gönül ne gezi ister nede sefa gönül muhabbet ister... Bunuda gezimizde gerçek resimler ,gerçek insanlar ile nasıl işlediğimizi yaşadığımızı anlatmaya çalşıyorum.
Hani tatilin bir sahilde,bir ağaç altında yatıp uzanmaktan ibaret olmadığını haykırmak istiyorum umarım başarabilirim...
Saygılarımla
Forum olarak seni seviyoruz bu serzenişimizde bu yüzden zaten. ;) :D

Gezenbilir Kanal B '' Biz Bize '' Programına Konuk Oluyor (15 Nisan 2010) başlığımızın ayrıntılarını okumak için linkimize buyrun

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=54296.0

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,429
Kayıtlı Üye Sayımız
172,076
Kaydolan Son Üyemiz
Fevzican

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR