Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ceranus Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 15,984
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 604,939

ceranus

Tabanvay-Offroad Grubu
Yer
ANKARA
Merhaba Sevgili Doğa Dostları,

Bu bölümüzde sohbet edip , birbirimizi daha iyi tanıyalım, birbirimizden öğreneceğimiz konuları konuşalım , tartışalım ve hatta geyik bile yapabilelim ;D

Etiketler

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Trekking)

Çok teşekkürler Mustafa Abi , hep beraber olsun :smiley: sizleri de bekliyoruz sohbete ;)

Selam ,
Yeni sabit köşemiz vatana, millete ve tabanway ile off-road yapan herkese hayırlı uğurlu olsun.
Ben İzmir'den Öz Murat nam-ı diğer TezzMertek.

İlk muhabbet konumuzu da vereyim.?
" Doğa Yürüyüşleri bir spor mudur yoksa sosyalleşme aracı mıdır.? "

Öz Murat ,

ben çok tuttum bu tabanway-offroad bileşik sözcüğünü ;D

Doğa Yürüyüşleri şehir yaşamından ve stresinden bıkıp kendini dağa bayıra vuranlar için hem spordur hem de sosyalleşme aracıdır, asıl hedef şehirden kaçmaktır çünki ;)

TezMertek' Alıntı:
İlk muhabbet konumuzu da vereyim.?
" Doğa Yürüyüşleri bir spor mudur yoksa sosyalleşme aracı mıdır.? "

Öz Murat ,

ceranus' Alıntı:
Doğa Yürüyüşleri şehir yaşamından ve stresinden bıkıp kendini dağa bayıra vuranlar için hem spordur hem de sosyalleşme aracıdır, asıl hedef şehirden kaçmaktır çünki ;)

Asıl hedef şehirden kaçmak olsa da ;
Şehir yaşamından ve stresinden bıkıp kendini dağa bayıra vuranların sayısı 100 kişiden fazla ise buna spor diyebilir miyiz yine.?

100 kişilik bir grupta şehir stresinden daha fazlasını oluşturacak kişiler, olaylar ve ortam olacağını düşünüyorum.
Bir yürüyüşe en fazla 27-30 kişi katılmalı. Daha fazla sayıda katılımcı için mutlaka farklı bir parkur ve rehber ayarlanmalı.
Ya da aynı parkurun 2 farklı rotasına girilmeli diyorum.
Görüşleriniz.?

Senin hafta sonunda yaptığın 3 kişilik mini grupla yürümek farklı , 100 kişilik grupla yürümek farklı elbette Murat :smiley:

gruplar çok kalabalık olduğu zaman çıkabilecek sorunları önlemek için rehber sayısı arttırılmalı kesinlikle.

tabanway-offroad sevdim bunu :smiley:

her ne kadar uzun zamandır treking yapamasamda...fotograflarınızla avunuyoruz ölee kedinin ciğere baktığı gibi bakıp :smiley:

hayırlı olsun köşemiz :smiley:

Kalabalıkdan ve gürültüden kaçmak için tercih edilen yada ettiğim bir spordur.Bu arada aynı düşünceye sahip diğerleri ile sosyalleşmeye de yarıyor tabii ;)

ceranus' Alıntı:

pınarkaracar' Alıntı:
her ne kadar uzun zamandır treking yapamasamda...fotograflarınızla avunuyoruz ölee kedinin ciğere baktığı gibi bakıp :smiley:

Biraz daha ciğer buyrun Pınar Hanım,

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=11584.0

;)

evet arkadaşlar , bu köşeden konu açmadan yazmak istediklerinizi yazabilirsiniz , buyrun bekliyoruz :smiley:

Karnı Acıkan var mı arkadaşlar .?

Bir simit buyurmaz mısınız.?
Izmir gevrek

Simit Olur da çay olmaz mı.?
Bardakta yaprak 150 205

Afiyet Şeker olsun.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,081
Kaydolan Son Üyemiz
ÜMİT YAZDIÇ

SON KONULAR

Geri