Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 527,099
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

tayfun61' Alıntı:
dostum hayırlı olsun tekrar allah kaza bela vermesin ve tek başına gitme derim naçizane, sanıırım meslekdaşız bir miktar soyadına bakılırsa ondan da öte olma durumuda olabilir..

Selam Tayfun harbiden o nasıl tesadüftür...memlekete nire? çok fazla birincioğlu yok bildiğim kadarıyla....hangi şehirdesin..

Etiketler

eee "61" olduğuna göre rumuzda hemşeriyiz demekki Tayfun bey, kısacası TRABZON Mert bey Tayfun beyin memleketi : ))

euzlu' Alıntı:
eee "61" olduğuna göre rumuzda hemşeriyiz demekki Tayfun bey, kısacası TRABZON Mert bey Tayfun beyin memleketi : ))

tahmin ettim akçaabat ve vakfıkebirde birincioğlu bayağı varmış bildiğim kadarıyla. hatta geçmiş dönemde milletvekili birincioğlu bile çıkmıştı. Ama kurtuluş savaşından çok önce büyük dedelerimden bir kol trabzona doğru hareket etmiş bildiğim kadarıyla. yani aslında trabzondakiler istanbuldan gitme. yeni bi tartışma konusu başlattım hadi bakalım

Arkadaşlar ileriki günlerde program beli olcak organizasyona katılmak için takip ederseniz SEVGİLER SAYGILAR.

http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=58129.80

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (off-road)

Arkadaşlar herkese merhaba,
Az biraz off road merakı olan bir kardeşiniz olarak gezenbilir ailesini biraz geç keşfetmiş bulunmaktayım.
Bir zamanlar ilk deneyim olarak ısuzu d max v cross 4X4 aracım vardı offroad tadını aldıktan sonra o kesmeyince hatırı sayılır donanıma sahip 5.2 zj kullandım sonra bir cahillik yaparak(çevremde çok fazla offroad meraklısı olmadığı için) aracımı sattım,tabi jeep merakından dolayı fazla dayanamayıp daha sonra kendime 2.7 wj aldım fakat şunu farkettimki 5.2 nin kükremesi olmadan hiç bir şeyin kıymeti yok. Şimdilerde tekrar arayış içerisindeyim temiz kırılmamış,fiyatı şişirilmemiş offroad donanımlı 5.2 veya 4.7 bulabilirsem alıcam veya donanımsız temiz bir şey alıp kafama göre donanım ekleyip aranıza daha aktif olarak katılıcam insaallah. Bu arada aslen gümüşhaneliyim fakat doğma büyüme istanbul anadolu yakasında ikamet ediyorum bunuda dip not olarak geçeyim. şimdilik herkese saygılar

1

2

3

Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (off-road)

Merhaba ben onur. 28 yasindayim.İstanbul-Adana arası yaşamaktayim.:smiley:
Yurt içi ve dışına kumaş satışı yapan firmamız var. Üye olarak yeni takipçisi olarak çok eski gezenbilir.com üyesiyim.
Eski bir Grand Cherokee 1999 5.7 kullanicisiyim. 2 yıldır da normal ( Ford Mondeo 2.0 ghia) kullanicisiyim. İçimdeki off road tutkusu tekrar alevlendi ve suan yine bir wj 5.7 ml 430 . B 3.2 bakiyorum.
Artık daha faal görüşmek dileği ile.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.