Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 527,134
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

egeli 34' Alıntı:
okan sayın danmı aldıınız?

yok hayır derdar diye birinden aldım...

DSC07256

Etiketler

Merhaba Mertbirincioğlu,
Arabanız güzel görünüyor güle güle kullanın.
Siz sanırım aracınızla çamurdan değil sadece çamurlu sudan geçmişsiniz sakın yok demeyin kareler beni doğruluyor.Öyle çamurlu sudan geçmek için 4x4 e gerek yok bütün otomobiller geçer.Sanki kovayla dökülmüş gibi. Desenizya bizim yaşadığımız yerlerde Anadol'ları Transit minibüsleri kullandığımız çamurlu yolları sizin 4x4 ünüz görmeyecek.
Başkasını bilmem de ben 4x4 dedinmi tepeden aşağı çamurlanmış araçları anım sarım.
Hadi bakalım sizdende sitedeki arkadaşlarımızın araçlarının gittiği güzergahlardaki gibi performans bekliyor birsürü kişi.
Yani burda temiz değil çamurlu 4x4 makbul olur isterseniz sorun.
Kalın sağlıcakla.

mert kardeş aracın güzelmiş tekrardan hayırlı olsun 'ne kodun kafaya' der gibi abi tavandaki ne öyle merdivene benziyor ama çıkaramadım ;D

sisdagili61' Alıntı:
Merhaba Mertbirincioğlu,
Arabanız güzel görünüyor güle güle kullanın.
Siz sanırım aracınızla çamurdan değil sadece çamurlu sudan geçmişsiniz sakın yok demeyin kareler beni doğruluyor.Öyle çamurlu sudan geçmek için 4x4 e gerek yok bütün otomobiller geçer.Sanki kovayla dökülmüş gibi. Desenizya bizim yaşadığımız yerlerde Anadol'ları Transit minibüsleri kullandığımız çamurlu yolları sizin 4x4 ünüz görmeyecek.
Başkasını bilmem de ben 4x4 dedinmi tepeden aşağı çamurlanmış araçları anım sarım.
Hadi bakalım sizdende sitedeki arkadaşlarımızın araçlarının gittiği güzergahlardaki gibi performans bekliyor birsürü kişi.
Yani burda temiz değil çamurlu 4x4 makbul olur isterseniz sorun.
Kalın sağlıcakla.

:smiley:)) Doğru tespit ama çamurlu suya battım bu arada....lastik izlerine takıldım bayağı derinmiş çamur göğsün üstüne oturunca lastiklerin çekişi yetersiz kaldı traktör yardımı iile çıkabildim yoksa düşünemiyorum oraya çekici falan gelemezdi bi ara panikledim bayağı. inşallah full çamura da bulandığı zamanlar olacaktır hep beraber

berkkamu' Alıntı:
mert kardeş aracın güzelmiş tekrardan hayırlı olsun 'ne kodun kafaya' der gibi abi tavandaki ne öyle merdivene benziyor ama çıkaramadım ;D

Yok tavandaki merdiven değil. Bi hatıra ormanı ayırdık arkadaşlarla üniversitenin kampüsünde o tepedeki de hatıra ormanı yazısı. Doğal ağaçtan kütükten kesilmiş ayaklı bi tabela :smiley:)) ama off road aksesuarı gibi duruyor :smiley:)

Bize neden haber vermezsiniz ???????????????????

selamlar

Merhaba Mert; ,
Araban çok güzel. Hayırlı olsun.
Sen de benim gibi yavaş yavaş bu dunyaya dalmıssın.
Haydi bakalım herşey gönlünce olsun...

egeli 34' Alıntı:
güle güle kullanın okan o arabaya çok özenmişti baya emek harcadı :smiley:

Çok teşekkür ederim.
Okan benim çok yakın bir arkadaşım ve dostumdur.
Araba gözünün önünde olsun diye bana verdi galiba...
:smiley: ;D

avhity' Alıntı:
Çok teşekkür ederim.
Okan benim çok yakın bir arkadaşım ve dostumdur.
Araba gözünün önünde olsun diye bana verdi galiba...
:smiley: ;D

gözden uzak olmasına dayanamadı herhalde ;D

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
hayırlı olsun, ;D ;D offroard'da yanlız gidilmez, ;D ;D kendine dikkat et,

aslında atalarımızın da dediği ve eski bir türk ata sözündede bahsi gectiği gibi off road aracların kralı traktördür ;D

mertbirincioglu' Alıntı:
34 yaşındayım yapı kredi sigortanın acenteliğini yapıyorum istanbul bahçelievlerdeyim. 1 aydan biraz fazla oldu aracımı alalı. servisle bu kısa süre içinde kankalık mertebesinde ilişki kursam da kart limitimi zorlasada bu aracı çok seviyorum. cumartesi günü ilk offroad denememde güneşli açık bir havada çamursa saplandıysam da 100 m uzaktaki traktör abim ço şefkatli yaklaştı ve koca tekerleriyle hor hor motoruyla çekip aldı beni....

dostum hayırlı olsun tekrar allah kaza bela vermesin ve tek başına gitme derim naçizane, sanıırım meslekdaşız bir miktar soyadına bakılırsa ondan da öte olma durumuda olabilir..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri