Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 527,233
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
Bata çıka öğreniyouz,kayseri etkinliğine katılabilmek için elimden geleni yapıyorum ,kesinleştire bilirsem,takıl bana.sana yardımı olacak tek şey
deneyim,ve bu işin zirvesinde hüseyin var.(bizim formdaki keyif adamı)

Sağol abim katılmaya çalışıcam ama işten güçten öyle bir vakit ayarlayabilrsek tabi.En geç mayıs ayı içinde bir organizasyon mutlaka olur.Takılıcaz artık birinin kervanına:smiley:

Etiketler

H@K@N' Alıntı:
Sağol abim katılmaya çalışıcam ama işten güçten öyle bir vakit ayarlayabilrsek tabi.En geç mayıs ayı içinde bir organizasyon mutlaka olur.Takılıcaz artık birinin kervanına:smiley:
:D :D :D

gokdogan' Alıntı:
Yeni uye olduğumdan sayfayı iyi kullanamıyorum. Kayseri'de öğretmenim. Dağcılık merakımın yanına arazi gezisi merakını da eklemiş oldum.Kayseri ve civarı bölgedeki gezi gruplarındaki arkadaşlar gezilerine bizi de çağırırlarsa onlara eşlik etme imkanımız olur. Bütün üye arkadaşlara selamlar
Hoşgeldin Gökdoğan,Bu hafta sonu Kayseri'de ülkenin çeşitli bölgelerinden katılacak arkadaşlarla bir etkinlik düzenleniyor.Umarım bilginiz var ve katılırsınız.

kayseri uzakkalıyor kalmasa orda olurduk suzucular yada sakarya oof cular olarak sizlere iyi eğlenceler resimleri bekliyoruz . ;D :D

gokdogan' Alıntı:
Yeni uye olduğumdan sayfayı iyi kullanamıyorum. Kayseri'de öğretmenim. Dağcılık merakımın yanına arazi gezisi merakını da eklemiş oldum.Kayseri ve civarı bölgedeki gezi gruplarındaki arkadaşlar gezilerine bizi de çağırırlarsa onlara eşlik etme imkanımız olur. Bütün üye arkadaşlara selamlar
kayseri offroard kulübnden ertuğrul beyle temasa geç, 24 25 nisanda gülel bir etkinlik yapacaklar kayseri bayraniç offroard yazarsan
ekrana çıkar,aramıza hoş geldin.

herkese günaydın

BU AKŞAM SAAT 21:00 YABAN TV DE GEZENEBİLİR KARS YOLLARINDA PROJESİ SON BÖLÜM YAYINLANACAK DUYURULUR

mertbirincioglu' Alıntı:
Arkadaşlar uzun zamandır forumda üye olmadan gezdim durdum baktım olmuyor üye oldum ardından kendime markası önemli olmadan 4x4 aramaya başladım vitara,terrano pajero,discovery derken gönlümde yatan aslanı buldum hem de temiz buldum 96 cherokee 5.2 v8 aldım. Henüz off-road deneyimim yok mangal yakmak haricinde. İstanbul bakırköyde oturuyorum. Bahçelievlerde yapı kredi sigortanın acenteliğini yapıyorum .34 yaşındayım en kısa zamanda uygulamada herkesle tanışmak isterim.. Çadırım,matım,uyku tulumum ufak tefek kamp malzemem olta takımlarım botum ,motorum var. Sizlerle birlikte olmak çok güzel.
Görüşmek üzere.
0533 282 31 47

Kendime yakın oturan organizasyonlara beraber gidebileceğim birini buldum sanırım .Bende 1 aydır falan bir 4x4 sahibiyim ve k.çekmecede oturuyorum.daha önce bi çok arkadaşımın arazi araçlarını kullandım ama kendinin gibi yok tabi zj 5.2 lere bende çok baktım ama nissan pathfınder da karar kıldım.bu işe yeni başlayan biri olarak organizasyonlarda birbirimizi çok çekeriz inşallah:smiley:

H@K@N' Alıntı:
Kendime yakın oturan organizasyonlara beraber gidebileceğim birini buldum sanırım .Bende 1 aydır falan bir 4x4 sahibiyim ve k.çekmecede oturuyorum.daha önce bi çok arkadaşımın arazi araçlarını kullandım ama kendinin gibi yok tabi zj 5.2 lere bende çok baktım ama nissan pathfınder da karar kıldım.bu işe yeni başlayan biri olarak organizasyonlarda birbirimizi çok çekeriz inşallah:smiley:

çok sevindim hakan hoşgeldin takılırız elbet beraber. Yalnız bende vinç yok çekme halatı yok strap u kilit de yok bunların bir kısmını edinebilirsem büyük bir zevkle çekerim seni (inşallah çekilmeye ihtiyacın kalmaz yolun açık olur) bu ara ufak tefek tamir işlerim var peyderpey onları halletmeye çalışıyorum sürekli 4 çeker olamadım bi türlü şaftın bi yerlerinde sorun var ve çözemedi usta bi türlü onu halledersem ilk organizasyonda görüşürüz....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,430
Kayıtlı Üye Sayımız
172,077
Kaydolan Son Üyemiz
yasin29

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.