Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 527,104

Etiketler
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

Tempus' Alıntı:
şöyle 50 araçlık bir LR buluşması ne zaman yapıcaz yahu?
ilk sıraya kendini,ikinciye beni yaz dostum, ama araya bir iki toyata felan alalım vinçlemek için lazım olabilir.

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
ilk sıraya kendini,ikinciye beni yaz dostum, ama araya bir iki toyata felan alalım vinçlemek için lazım olabilir.

cihan abiyi çağırırız ve mücahiti ;D ;D ;D

şaka bir yana güzel bir fikir kürşat, sen buna çalış sonuna kadar yanındayım.

H@K@N' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar

Uzun süredir forumu takip ediyorum nerdeyse offroadla ilgili ne kadar konu varsa okudum.Fakat bir 4x4 üm olmadığı için aktif bir üye olamadım.Yeni bir 4x4 aldım ve bundan sonra elimden geldikçe marmara bölgesindeki tüm organizasyonlara katılamaya çalışıcam yeterki haberim olsun.

Adım:Hakan
Meslek:Satış temsilcisi/İthal gıda ürünleri
Eğitim:Beykent pazarlama
Araç:Nissan Pathfınder 99 model(Şuanda 1 yıldızlı)

Not:Daha önce gezip bilenlerin tanışma köşesinde kendimi tanıtmıştım fakat doğru yer burasıymış sanırım:smiley:
hoşgeldin hakan, senide aramızda görmek sevindirici.

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
Yolda kalmam ,kendimi çektirmem,vs vs deme ne olur, Ankara 10-11 nisan etkinliğinin ,resim ve videolarına bakmanı öneririm,bu çekişme'lerimiz tamamen karşılıklı sevgiden ,çok çiddiye alan arkadaşımız yok Allahtan. şaseyi oturtduktan sonra ,bırak marka modeli ,landı. toyatayı,traktörün bile yardımını kabul edersiniz (300tdi lr sahibinden tecrübe ile sabit ???)Tanrıya şükür kimse kimseyi arazide bırakmaz ,bellimi olurbelkide siz beni viçler'siniz ;D ;D ;D ;D ;D
ayyyynen katılıyorum şase oturmuş ise ve arabada olmazsa olmaz offroad kriko ve 1 adet ceviz zemin şöyle 30 cm2 veya vinç yoksa hiiiiiiiiiiç şansın yok

roverman' Alıntı:
Herkeze merhabalar,

Yaklaşık 2 yıldır babamın gezenbilir ailesinin mensubu olmasına dayanamayıp bende bu ailenin içinde olmaya karar verdim ve üye oldum.Sanırım
aranızdaki en küçük gezenbilirci benim ;D ve bununlada gurur duyuyorum çünkü bu off-road virüsünü diğer abilerim gibi bende kaptım.Katılabildiğim kadar etkinliklerinize katılmayı umut ediyorum.

Adı-soyadı: Özgür
Yer : Ankara
Araç : Henüz yok ilerde olması umut ediliyor :smiley:
Hoş geldin özgür kardeş, sen hiç büyüme ,hep böyle şirin ve temiz kal E'mi.

tayfun61' Alıntı:
ayyyynen katılıyorum şase oturmuş ise ve arabada olmazsa olmaz offroad kriko ve 1 adet ceviz zemin şöyle 30 cm2 veya vinç yoksa hiiiiiiiiiiç şansın yok
Traktör bile ,adama ambülans gibi görünür.

rkayaci' Alıntı:
Merhaba, şile nin köylerinden birinin kumsalı..beykoz offroad grubunun düzenlediği bir offroad gezisi olduğundan tam lokasyonunu bilemiyorum. Ama forumda aratırsanız detaylı resimleri vardır.

Saygılar
O kadar önemli değil ,zaten bizim girdiğimiz yerler ,üç aşağı beş yukarı aynı gibi ,saygılar..

tayfun61' Alıntı:

Tayfun Birincioğlu???? Bende Mert Birincioğlu...Akrabamıyız yoksa yahu? şaşırdım valla....

ORHANBIYIKLI' Alıntı:
hoşgeldin hakan, senide aramızda görmek sevindirici.

Teşekkür ederim üstadım nerdeyse tüm forumlarda bi yorumunu okudum ilk organizasyonda tanışmayı istediğim insanlardan birisin.sen ve senin gibi offroad konusunda bana çok katkısı olucak tüm arkadaşlarla en yakın zamanda tanışmayı bekliyorum...

H@K@N' Alıntı:
Teşekkür ederim üstadım nerdeyse tüm forumlarda bi yorumunu okudum ilk organizasyonda tanışmayı istediğim insanlardan birisin.sen ve senin gibi offroad konusunda bana çok katkısı olucak tüm arkadaşlarla en yakın zamanda tanışmayı bekliyorum...
Bata çıka öğreniyouz,kayseri etkinliğine katılabilmek için elimden geleni yapıyorum ,kesinleştire bilirsem,takıl bana.sana yardımı olacak tek şey
deneyim,ve bu işin zirvesinde hüseyin var.(bizim formdaki keyif adamı)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri