Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Deep Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 8,705
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 527,097

Etiketler
Ynt: Serbest Muhabbet Köşesi (Off-Road)

istanbuldan 5-10 defender ,ankara otistik çocuklar etkinliğinden sonra,bir kısırkaya yapmaya ne dersiniz?

Hepiniz hoş geldiniz arkadaşlar,herşey umduğunuz gibi olsun,dilerim bir gün, sadece bilmek zorunda olanlarin bildiği ,bir kır kahvesinde (yılmaz erdoğa'dan) karşılaşırız .hoşçakalın.

ormanchi' Alıntı:
Selamlar,

Ben M. Onur Arseven. 27 yaşındayım İstanbul Bakırköy'de oturmaktayım. İstanbul Üni. Orman Mühendisliğini zorlu ve uzun bir maraton sonunda bitirdim fakat otomobillere olan ilgim beni otomobil gazeteciliğine sürükledi. En son olarak Mynet.com otomobil servisinin editörlüğünü yaptım.

Günlük hayatımda Suzuki Swift 1.3 AWD kullanmaktayım. Bugüne kadar işim farklı marka ve model arazi aracı kullansamda kendime ait bir arazi aracım yok. Off-road deneyim ise oldukça az...

Eğer kabul ederseniz gezilerinize co-pilot olarak katılmak isterim.

Sevgiler...

Gezenbilir'e hoşgeldin onur, Ben de çiçeği burnunda bir offroad'çuyum ama işlerimin yoğunluğu nedeni ile çok fazla aracımla ilgilenemedim :( Ben de Bakırköydeyim ve kendime co-pilot bulmakta zorluk çekenlerdenim. Gezilere benimle katılmak istersen memnuniyetle kabul ederim

hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar.

mert ve onur arkadaşım bu birliktelikten güzel bir kuvvet doğabilir ;)

nadir' Alıntı:
hepiniz hoşgeldiniz arkadaşlar.

mert ve onur arkadaşım bu birliktelikten güzel bir kuvvet doğabilir ;)

Kesinlikle haklısın...ama önce benim arazi lastiği almam lazım..ne yazıkki araçtakiler asfalt lastiği

Islerimin yogunlugu sebebiyle ne zamandir izlememe ragmen yazma firsati bulamamistim.
Yeni gelen tum arkadaslara HOSGELDINIZ ve 4 x 4 meraki olanlar icin bence, ideal ve DUZEYLI bir ortama geldiniz diyorum...

necrolyt' Alıntı:
........................ He bu arada, adım Serkan Acar. Bir holdingte bilgi sistemleri yöneticisi olarak avrupa yakasında çalışıyor, anadolu yakasında oturuyorum.Yok,yok korkmayın, defender le gidip gelmiyorum işe, servis koymuş adamlar, uyuyarak geliyorum...
Hadi toprağınız bol olsun...
Aman sevgili Serkan arkadasim; "topragimiz bol olmasin" (o zaman surecek can kalmamis demektir :eek:), ama toprakli yollarimiz bol olsun niyetiyle yazdigin dilegine ben de katiliyorum katiliyorum... :smiley:

Adrelinsıfır' Alıntı:
Herkese selam 150 cc Atv motor kullanıcısıym. Hatay dörtyolda ikamet etmekteyim.Kendim gibi bugy,bufalo ve atv kullanıcıları ile tanışmak istiyorum.Aynı zamanda şu an bir bugy yapım aşamasındayım.1979 doğumluyum, arazi ve doğa hastasıyım.
İflah olmaz bir hastalık değildir umarım ,bizim tedavi hala devam ediyor her offroard dendiğinde yeniden nüksediyor.

mertbirincioglu' Alıntı:
Kesinlikle haklısın...ama önce benim arazi lastiği almam lazım..ne yazıkki araçtakiler asfalt lastiği
lastitler idare eder belki(kimseyi arazide bırakmadık) ama takım elbise ve gıravatı dolaba kaldırman gerekecek ,ben dün Ankara offroard gurubuyla beraberdim ,istanbula gece döndüm,camurdan bir araç ve adam gibiydim,

Orhan hocam öncelikle teşekkürler.Benim hastalığımın tedavi ünitesi doğa,tedavi araçlarıda arazi araçları,ilacı yok ama panzehir var oda bol oksijen ve adrenalin,bu üçünü bir araya getirmişsem benden sıhhatliside yoktur umarım.("sıhhatliside"Mecaze anlamda)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.