Şeker (Ramazan) Bayramı Kutlamaları

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan agbilgic Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 148
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,495
Ynt: Şeker (Ramazan) Bayramı Kutlamaları

Gezenbilir ailesinin Ramazan Bayramını kutluyorum...gönlünüzce,keyfinizce iyi bayramlar dilerim.

Etiketler

... ;)

Image001

Image001

seyyah-34' Alıntı:
Elveda ya şehri ramazan elveda
inşaallah 2010 ramazanında yine burada hoş geldin ya şehri ramazan demek dileğim ve sağlık ve sıhhat ile.

İyi dileklerimiz 2011 için Kemal abiciğim. Zaman çabuk geçmiş :smiley: ;) :D 8)
Herkezin ramazan bayramını kutlar sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim, nice ramazanlara.

RAMAZAN Bayramınız mübarek olsun.şerden beladan,uzak nice ramazanlara ve bayramlara.Yollara ve yollara dikkat.gec olsun güç olmasın.sabırlı olalım....

Tüm islam aleminin ve gezenbilir ayilesinin ramazan bayramını en iç ten dileklerimle kutluyorum

ANKARA' Alıntı:
İyi dileklerimiz 2011 için Kemal abiciğim. Zaman çabuk geçmiş :smiley: ;) :D 8)
Herkezin ramazan bayramını kutlar sağlık, mutluluk ve esenlikler dilerim, nice ramazanlara.
Ömer kardeşim mesaj yazmak için şöyle kısaca arkadaşlarımın mesajlarına bir göz atayım derken bir anda bir yıl önceki kendi mesajım ile karşılaşınca inan hem duygulandım ,hemde çok şaşırdım.Çünkü bu gibi davranışları zaman zaman bende yapardım ama bir gün banada yapılabileneceğini görmüş oldum. Sevgili Ömer kardeşim ilgi ve alakana çok teşekkür ediyorum.

Evet sağlık ve sıhhat içerisinde kavuştuğumuz ve daha az önce uğurladığımız Ramazana tekrar daha nice yıllar sonra kavuşmak üzre bütün herkesin ve Gezenbilirli tüm arkadaşların Ramazan bayramını tebrik eder Sağlık ve Mutluluklar içerisinde daha nice Bayramlara ve güzel anlamlı günlere kavuşmak üzre diyorum.
Kemal

Tüm Gezenbilir Ailesinin Ramazan bayramını en içten dileklerimle kutlarım...

İnsanın böyle büyük bir ailesi olması ve bayramı onlarla kutlaması ne kadar güzel...Hep beraber sağlıklı , neşeli ve mutlu nice bayramlara ...Mübarek olsun bayramınız...

Tüm doğa tutkunu arkadaşların ve gönülden gezenbilircilerin bayramını en içten dileklerimle kutlar;
Şeker tadında bayramlar temenni ederim.. ;) ::smiley: :eek: ;D
Sevgilerimle
Murat AYRAL
Karadeniz Ereğli

Bayramlar o kadar muazzam günlerdirki, gelişi bütün bir yıl beklenir ve gidişindeki keder de ancak böyle bir ikinci geliş ümidiyle hafifler; tasa iken sevinç olur, hüzün iken beklenen bir neşeye dönüşür. Ramazan Bayramınızın da böyle bir neşeyle gelmesi ve tüm ailenizi sevince boğup evinize bereket getirmesi dileğimizle. İyi bayramlar!

Bin damla serilsin yüreğine,
Bin mutluluk dolsun gönlüne,
Bütün hayallerin gerçek olsun,
Duaların kabul olsun bu bayramda...
Ramazan Bayramınız mübarek olsun!

Kemal

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,410
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri