Şavşat, Borçka, Karagöl, Macahel Gezi Raporu

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ytczm Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 10
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 10,916

Etiketler
Ynt: Şavşat, Borçka, Karagöl, Macahel Gezi Raporu

Çok güzel bir gezi olmuş fotoğraflarda bi harika emeğine sağlık

Bu sene inşallah ailecek buralarda olacağız

iPad 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

barbecue' Alıntı:
Bu sene inşallah ailecek buralarda olacağız

İnşallah :smiley: Çok güzel yerler. Ama macahel'e giderseniz eğer; şelaleyi görmeden, merkezdeki teneke camii'ye girmeden gelmeyin :smiley:

keremcimen' Alıntı:
Çok güzel bir gezi olmuş fotoğraflarda bi harika emeğine sağlık

Teşekkürler hocam.

G
bayar28' Alıntı:
guzel gezı olmus ... bırsey soracagım bu gıttıgınız yerlere bınek arabaylanda gıdılırmı..

Yazıda da yazdığım gibi Karagöl sapağına kadar asfalt, sıkıntı yok. Sapaktan sonra yanlış hatırlamıyorsam 7-8km lik bir dağ yolu var, yarıdan fazlası parke, son bi kaç km de biraz bozuktu.. Ama 2 yıl önceki vaziyetti, şuan nasıldır bilemiyorum. 2 tane karavan gelmişti ben oradayken..

Son durak olarak Macahal var aklımızda, o zaman notlarımızı alıyoruz, çok teşekkürler.
Bizim amacımız bu noktalara 4x4 araç ile erişmek umarım yol ve hava koşulları buna el verir.

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

barbecue' Alıntı:
Son durak olarak Macahal var aklımızda, o zaman notlarımızı alıyoruz, çok teşekkürler.
Bizim amacımız bu noktalara 4x4 araç ile erişmek umarım yol ve hava koşulları buna el verir.

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

Rahatlıkla gideceğinizden eminim dediğiniz araçlarla. Keyfini çıkarın. Selamlar

Bilgilendirme için çok teşekkürler,

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

Güzel bir derleme olmuş elinize sağlık. Geçen yıl bizde aynı rotaları yürüyerek gezmiştik. Çok keyif aldık. Yine gitmek için sabırsızlanıyorum. Karagölde milli park girişinde araç park alanı var. Buraya kadar araçla gelmekte sorun yok. Sonra göle kadar birkaç yüz metre yürümek gerekiyor. Gölün etrafında patika şeklinde yürüyüş yolu var. Çok iyi değil ama yürümenizi tavsiye ederim...

barbecue' Alıntı:
Bilgilendirme için çok teşekkürler,

Selamlar, sevgiler...

Burak Dirican

Rica ederim. Selamlar

icman' Alıntı:
Güzel bir derleme olmuş elinize sağlık. Geçen yıl bizde aynı rotaları yürüyerek gezmiştik. Çok keyif aldık. Yine gitmek için sabırsızlanıyorum. Karagölde milli park girişinde araç park alanı var. Buraya kadar araçla gelmekte sorun yok. Sonra göle kadar birkaç yüz metre yürümek gerekiyor. Gölün etrafında patika şeklinde yürüyüş yolu var. Çok iyi değil ama yürümenizi tavsiye ederim...

Ben o gün yürüyememiştim, çok yorgun olduğum için ancak çadırı atıp eşyalarımı yerleştirebildim. Ama bi daha gidersem kesinlikle keşfetmek isterim.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR