Satılık Vasıta Sitelerinde Gördüğümüz Karavanları Tartışalım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan arslan1961 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3,377
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 791,181

Etiketler
Mrb abilerim arkadaşlarım, 232463279 nolu malum sitedeki karavan hakkında bilgisi olan var mı acaba.Imaj karavan yapımı, benim 2011 Opel Astra j aracim var.Dolphin karavandan Suat bey ilgileniyor bu karavanla ve benim aracimin üzerine 5.000 TL istiyor.Aracim 45.000 TL felan ediyor.Sizce fiyat nasıl ,istediğim özellikte bi araç.Yorumlarinizi bekliyorum

bu araçbir yıla yakın bir süredir satışta.daha evvel manisadan bir arkadaş satılığa çıkarmıştı şimdi dolpfhin karavana geçmiş acaba diyorum sahibi dolpfhin karavana yeni bir karavan yaptırıp üzerinemi verdi bilinmez.ama araç dışarıdan çok güzel görünüyor.özellikleri tatminkar.ama bu özlelliklerin çalışır durumda ve yıpranmamış olması gerekiyor.çok iyi kontrol edilmeli ve karavanda anlayan bir kişi tarafından iyice bakılması gerekiyor.tabi birde km konusu var biraz daha düşük km de olsa idi iyiydi ama modeline göre oda fena değil.gönlünüze göre olur inş.

Zaten ilanlar sanıyorum ki hep amatörlere yönelik bu kalitede baska yok diye ilana yazmış resimlere bir bakıyorsun rezillik,birde yakından görülse komedi yani.

İlgilenen olur ise, çok severek ve özenerek yaptığım karavanım hala kullanılmadan satılık. Bana maliyeti bugünün değerleriyle 160,000 TL'nin üzerinde. Sezon sonu indirimiyle 120,000 TL'den malum siteye ilan koymuştum. Ama orada ilgilenen çıkmadı. gezenbilir'cilerden ilgilenen çıkar ise küçük bir miktar daha indirim yapmaya niyetliyim. Karavanımın özellikleri ve bitmiş halinin fotoğrafları toplu halde şurada:

Satılık Karavan

Yapım hikayesini şurada okuyabilirsiniz:

Kendi Karavanını Yapanlar; Peugeot Boxer - Bekir Kemal Ataman (TA2RX)

Merhabalar.
Sahibinden.com sitesindeki ilan no. 516463680 lu çekme karavanı bilen var mıdır. En azından bu modeli bilenler tavsiye ederler mi ve nelere dikkat edilmesi gerektiği konusunda bilgi verebilirlermi.
Şimdiden teşekkürler.

516463680 nolu ilandaki karavan benim de ilgimi çekiyo ancak o kadar eski karavana o kadar para bağlamaya değer mi bilemedim. Her ne kadar yerlilerle kıyas kaldırmayacak kadar profesyonelce dizayn edilmiş olsada 22 yıldır üzerinde kimin uyuduğu belli olmayan döşemeler, su alma riski, olası çürüyen metal aksamlar insanı düşündürüyor..

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

er ba karavana 5.25 karavan sordum 29.500 tl artı kdv 34.000 tl sahibindende ikinci el biri 30.000 ikincisi 40.000 kardeşim sıfırı 29500 tl !!??
5.5-6.5 mt karavan arıyorum evrak yok abi bu 750 kg altı -hadi ordan en az 1-1.5 ton karavan. Panelvandan minibüsten karavan yapmışlar 30 bin 50 bin tl içi 3. sınıf albenisi yok aynı minibüs 14 bin tl aşağıda marangoza ver 4 bin tl aynısını yapsın kesin üste para kalır. Yurdum insanı

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri