Satılık Portatif Bot Arıyorum (Porta Bote)

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan tava Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 26
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 28,689

Etiketler

Ynt: Satılık Portatif Bot Arıyorum (Porta Bote)

port-bot ile ilgileniyorum temin etmeniz mümkünse
mito06@yahoo.com adresi ile irtibat kurabilirsiniz.
Saygılarıml

Herkese selam,
Amatör olta balk avında kullanılmak üzere,Porta bote tipi bir bot bende arıyorum. Bu konuda tecrübeli olanların yardımlarını bekliyorum.
salih

Değerli arkadaşlar,
Yazının amacı, porta bote olarak bilinen ve katlanabilen bot alımı konusunda talebi olanları tespit ederek birlikte hareket etmek ve bu birlikteliğin avantajlarından birlikte yararlanmaktır. Özellikle amatör olta balıkçılarının kolaylıkla kullanabileceği hafif, taşıması kolay ve kullanışlı bu bot hakkında detaylı bilgiyi www.porta-bote.com adresli internet sitesinden ve diğer sitelerden öğrenebilirsiniz. Bu botu kullanan Tarık ERSAL bey var benim bildiğim. Bu bota sahip olanların tecrübeleri ve uyarıları bizlere her zaman için yol gösterici olacaktır. Konu hakkında bilgi, tecrübe ve talebi olan arkadaşlarımıza email veya ilgili formlar aracılığı ile ulaşmaya karar verilmiştir. Bu çalışmanın uzun soluklu ve sağlam adımlarla ilerlemesine bunun yanında yurt içinde veya yurtdışında üretilmiş alternatif botlarında (veya bu üretimi yapabilecek kişilerin de) araştırılmasına önem verilecektir.
Konu bu alanda görüş alış verişinin yoğun olarak burada yapılmış olması nedeniyle www.gezenbilir.com adlı internet sitesinde PORTATİF BOT (PORTA BOTE) isimli konu başlığı ile DOĞA SPORLARI - OUTDOOR SPORTS- SU SPORLARI - WATER SPORTS - DİĞER SU SPORLARI başlığı altındaki OLTA BALIKÇILIĞI altında açılmış bulunmaktadır. Konuya başlarken hiçbir kişisel çıkarımızın ve ticari amacımızın olmadığını, hiçbir internet sitesi veya ticaret firmasına katkı sağlamak amacı gütmediğimizi ve amacımızın yapabilirsek söz konusu botu ülkemiz olta balıkçılığına kazandırmanın yanında bu bottan almak isteyenlerin ortak menfaatini temin etmek olduğunuzu önemle ve özellikle belirtmek isterim. Son olarak bu konunun açılmasına vesile olan, bütün ilgilenenlere teşekkür ederim. Katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla
Salih ÖNDER

ilgilen varsa benimle irtibata geçebilirsiniz

incelemek isteyen olursa 1 adet şu an için elimizde mevcuttur

Merhaba,
Hangi şehirde olduğunuz botunuzun türü, üretim yılı ve fiyatı hakkında bilgi verirseniz sevinirim. İyi çalışmalar.

Birde bu konudaki yazışmalarınızı PORTATİF BOT (PORTA BOTE) isimli konu başlığı ile DOĞA SPORLARI - OUTDOOR SPORTS- SU SPORLARI - WATER SPORTS - DİĞER SU SPORLARI başlığı altındaki OLTA BALIKÇILIĞI altında açılmış bulunan forumdan yaparsanız memnun olurum.

botumuz Kanada üretimi insta boat marka
şu an elimizde Fisherman modeli var 3,45 mt boy 1,12 mt en agırlık 38 kg taşıma kapasitesi 245 kilo
Guner GUVENTURK
Iskembeci Yaver Sok.Yaver.Apt.No:14/5
Ortakoy-Besiktas, ISTANBUL TURKEY
GSM:0905426102650
Phone:0902122608603
gguventurk@hotmail.com
gguventurk@yahoo.com
gguventurk@gmail.com

irtibata geçebilirsiniz

Ynt: Porta Bote

albatroshsa' Alıntı:
ben bu bottan arıyorum nasıl bulabileceğime yardımcı olabilirmisiniz??
[/
quote]
Porta-Bote Türkiye tek İthalatçısı ve Mümesilligini yapıyoruz. İrtibat adresimiz: mehmetevvap@hotmail.com
cep tel: 0 535 571 94 97
İş tel 0 232 341 62 64

sonder' Alıntı:
Değerli arkadaşlar,
Yazının amacı, porta bote olarak bilinen ve katlanabilen bot alımı konusunda talebi olanları tespit ederek birlikte hareket etmek ve bu birlikteliğin avantajlarından birlikte yararlanmaktır. Özellikle amatör olta balıkçılarının kolaylıkla kullanabileceği hafif, taşıması kolay ve kullanışlı bu bot hakkında detaylı bilgiyi www.porta-bote.com adresli internet sitesinden ve diğer sitelerden öğrenebilirsiniz. Bu botu kullanan Tarık ERSAL bey var benim bildiğim. Bu bota sahip olanların tecrübeleri ve uyarıları bizlere her zaman için yol gösterici olacaktır. Konu hakkında bilgi, tecrübe ve talebi olan arkadaşlarımıza email veya ilgili formlar aracılığı ile ulaşmaya karar verilmiştir. Bu çalışmanın uzun soluklu ve sağlam adımlarla ilerlemesine bunun yanında yurt içinde veya yurtdışında üretilmiş alternatif botlarında (veya bu üretimi yapabilecek kişilerin de) araştırılmasına önem verilecektir.
Konu bu alanda görüş alış verişinin yoğun olarak burada yapılmış olması nedeniyle www.gezenbilir.com adlı internet sitesinde PORTATİF BOT (PORTA BOTE) isimli konu başlığı ile DOĞA SPORLARI - OUTDOOR SPORTS- SU SPORLARI - WATER SPORTS - DİĞER SU SPORLARI başlığı altındaki OLTA BALIKÇILIĞI altında açılmış bulunmaktadır. Konuya başlarken hiçbir kişisel çıkarımızın ve ticari amacımızın olmadığını, hiçbir internet sitesi veya ticaret firmasına katkı sağlamak amacı gütmediğimizi ve amacımızın yapabilirsek söz konusu botu ülkemiz olta balıkçılığına kazandırmanın yanında bu bottan almak isteyenlerin ortak menfaatini temin etmek olduğunuzu önemle ve özellikle belirtmek isterim. Son olarak bu konunun açılmasına vesile olan, bütün ilgilenenlere teşekkür ederim. Katkılarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Saygılarımla
Salih ÖNDER
Porta-Bote Türkiye tek İthalatçısı ve Mümesilligini yapıyoruz. İrtibat adresimiz: mehmetevvap@hotmail.com
İş tel 0 232 341 62 64

Ncitak' Alıntı:
incelemek isteyen olursa 1 adet şu an için elimizde mevcuttur
İş tel 0 232 341 62 64

Ncitak' Alıntı:
ilgilen varsa benimle irtibata geçebilirsiniz

İş tel 0 232 341 62 64

sonder' Alıntı:
Birde bu konudaki yazışmalarınızı PORTATİF BOT (PORTA BOTE) isimli konu başlığı ile DOĞA SPORLARI - OUTDOOR SPORTS- SU SPORLARI - WATER SPORTS - DİĞER SU SPORLARI başlığı altındaki OLTA BALIKÇILIĞI altında açılmış bulunan forumdan yaparsanız memnun olurum.

İş tel 0 232 341 62 64

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.