Satılık Jeep Grand Cherokee 5.9 Limited Lx Lpg'li Bakımlı.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan stnih Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 3
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,925

stnih

Yeni Üye
Merhabalar,

Aracımı 2018 yazında hafta sonları binmek için ve Jeep 5.9 merakımı gidermek için uzun süredir binen sahibinden aldım. Önceki sahibi Rize - İstanbul arası şehirler arası yolda kullanmış. 2018 başında da Bostancı Jeep Control Orhan Usta tarafından motorunu ve şanzımanını komple yeniletmiş. Eski LPG sistemi de motor ve şazıman ile birlikte tüpü de dahil olmak üzere Atiker Gold ile yenilenmiş. Ben aldıktan sonra sadece orjinal susturucu takdırdım. 9bin km civarı bindim hiçbir sıkıntı ile karşılaşmadım. Yağ bakımlarını; motor, şanzıman 30.01.2019 tarihinde değiştirdim. Arazi şanzımanı, 4x4'ü herşeyi düzgün çalışmaktadır. Resimlerini aşağı ekledim.

Şuanda 350bin KM'de fakat motor, şanzıman 25bin km önce yenilenmiştir. Sorunu arızası yoktur.
Muayenesi 11.06.2020 tarihine kadar mevcut.
Vergisi bir alt dilimden olacak şekilde vergi dairesine evrak işlemi yapıldı. Ocak vergisi ödendi.

Araca şuanda binmiyorum. Oturduğum yerde 2 araçlık hakkım dolduğu için Göztepe'de galerici abime konsinye olarak bıraktım. Orada tertemiz, bakımları yeni yapılmış ve sorunsuz olarak beklemektedir. İlgilenen arkadaşlarım ve abilerim aracı her zaman orada görebilirler. Fiyat olarak 50.000,00-TL istiyoruz. İyi günler dilerim...

365dcfacf9d53e6dff79d3369538ce27 full

E87782b0fd1ca95b889f824275d8305b full

293dd01d396e971b1fda04ef0c8ce940 full

Cb8d0d2e623c5c6a35d4463aa41ff025 full

602f7d910d57b6bb597f53526ca82f6b full

Son düzenleme:

Merhaba hoşbulduk, formu uzun süredir bilgi edinmek ve tecrübelerden faydalanmak için takip ediyordum. İlan kısmı görünce aracımı buraya da ilan veriyim dedim. Saygılar..

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Şu anda çevrimiçi üye yok.