Satilik Cherokee Lİmİted 3.7 4x4 Jeep Otomobİl Otomatİk

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan ihalecihamza Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 12,645

SATILIK CHEROKEE LİMİTED 3.7 4X4 JEEP OTOMOBİL OTOMATİK

• SATILIK

Kullanılan: 1 100.0%
  • SATILIK

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Bazı noktalara katılmıyorum. Ulaştırmacıydım ben, bizde de vardı bu araçtan. Bu aracı sürecek şöför tümen içinden generale şöförlük yapması için seçilen bir asker oluyor. O askerden başkası o aracı sürmez, süremez. Kimse de generalin arabasını sürmeye niyet etmez zaten o yapılanmada. Ayrıca kötü kullandırmazlar o arabayı hiçbir askere. Asker zaten tek başına süremez o arabayı, illaki yanında emir subayı olur. Benim İstanbul'da gördüğüm çakarlı birkaç Liberty var onlarıda zaten en az uzman rütbede kişi kullanıyor.
- Düşüncelerine saygı duyarım.
- Ben ulaştırmacı değildim ama 28 yıl bu işi yaptım. Generale şöförlük yapmak üzere seçilen asker abinin çok iyi şöför olduğunu kabul edersek dediklerin doğru. Ama ben öyle şöförler gördüm ki bırak otomatik vites Jeep'i tel araba bile süremezdi. Ama şöför olarak seçiliyor ve şöförlük yapıyor.
- Bu arada araçlar yaklaşık 20 yıllık araçlar. Askerlik ise son 20 yılda en uzun 15 ay idi. BU da demektir ki; her araç en az 15-20 şöför değiştirmiş demektir. Biz bile araç alırken mümkün oluğunca az sahip değiştirmiş araç tercih ederiz.
- Askeriyeden çıkma 100 Jeep içerisinde iyi kullanılmış araç sayısı bence bir elin parmaklarını geçmez.
- Diğer bir husus da; bu araçlar ilk geldiklerinde uzun süre kullanılmadı ve garajlarda bekletildi. Bu yüzden kilometreleri düşük. Uzun süre beklemiş araçta illa ki bir çok sıkıntı yaşanacaktır.
- Uzman çavuş ve Onbaşıların şöförlüğüne gelince bu uygulama son 3-5 yıl içinde yaygınlaştı. Onlar da genelde büyük birlik komutanlarına verilen araçlar için geçerli.
- Benim anlatmak istediklerim buna benzer tecrübeye dayalı bilgilerdir.

Merhaba konuyu hortlaticam ama bu araclardan birtanesi malum site sayesinde önüme düştü.bu araçları askeriyeden çıkaran Hamza beyin doktor komşusuna sattığı bir araca talip oldum araç 2004 139000 km sahibi 130000 de 1.5 yıl önce yani bu araçlar çıkarılırken almış LPG alınca taktırmış 1.5 yılda bakımını yaptırmış binmiş şimdi 105000 TL satıyor araç mısır üstünden gelen araclardanmis şimdi bu mısır muhabbetini çok anlamıyorum sonucda aynı parçalar Mısır'da toplaniyorsa bu çok büyük bir sorun mu sonuçta Toyota Honda Fiat larda aynı şekilde Türkiye'de toplanıyor sonucda Mercedes bile ihtal ile ihraç araçları arasında fark var bence mısır toplanmasinin çok sikiti olacağını düşünmüyorum yanlış mıyım ikincisi bu askeri çıkması konusu çok takılmak istemiyorum ama bilmediğim bir durum varmı askeriyeden çıkınca nesi kötü oluyor zaten fiyat piyasaya göre düşük masrafida ekstrasi ile piyasa durumuna gelir diye düşünüyorum fikirlerinizi almak isterim bunlar alinirmi yoksa hiç bulasmamak daha mı iyi

önyargı tamamen. koltuk ısıtması yoktur. fiyatlar nerelere geldi inanılmaz gerçekten..

100 bin tl istiyorlar 2003 model 3.7 ye. sanki kolay satılan bir araçmış gibi. sanki feci talep varmış gibi. bence bu tip çok zor satılan araçlarda masanın üzerindeki paradır önemli olan. teklif edin bence.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri