Satılık 97 Grand Cherokee Limited Orvis Edition 5.2

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan firat16 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 48
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 17,487

firat16

Ana Kamp
Yer
Bursa
Grand Cherokee Limited Orvis Edition

97 model Kazasız Servis Bakımlı full orjinal bir araçtır. 2011-10.aya kadar muayenesi vardır. Masrafsız, bakımları yeni yapılmıştır. Standart cherokeelerden farklı olarak üretilen orvis edition modelidir. Tam donanımlıdır. Az sayıda bulunur. 10020 adet üretilmiştir. Rengi sabittir. Nefti yeşil-içi bej. Aküsü-şasesi-diferansiyel , şanzuman oranları farklıdır. Ağır arazi şartları için üretilmiş bağlantı elemanları vardır.

***206 kw yaklaşık 277 beygir. ***Hiç lpg takılmamış olup 150.000 kmdedir. ***Çeki demiri, yan basamaklar, ön koruyucu, kayak taşıma aparatları, ***sis farı, ***elektrikli cam sunroof, ***elektrikli ısıtmalı kararan aynalar, ***otomatik yağmur ve far sensörü, ***elektrikli-ısıtmalı-hafızalı-deri koltuk, ***Ön arka disk fren, ***ABS, ***Elektronik denge programı, ***infinity hifi cdli müzik sistemi, ***hız sabitleyici, ***elektronik klima, polen filtresi, ***6 hava yastığı, ***uzaktan kumandalı alarm merkezi kilit, ***immobilizer, ***yol bilgisayarı, ***hidrolik fonksiyonel hareketli deri direksiyon, ***elektrikli camlar, ***5 lastikte sıfırdır, ***yedek anahtarı mevcuttur,

en kısa zamanda fotoğraflarını da koyucam arkadaşlar, cavdarfirat@hotmail.com Bursa..

Etiketler
Ynt: Satılık 97 Grand Cherokee Limited Orvis Edition 5.2

Kendinizi öncelikle bu bölümde tanıtırsanız http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=9726.0

Satılık araç ilanınızı bu bölümde açarsanız http://www.gezenbilir.com/index.php?board=214.0
ve bu hususlara http://www.gezenbilir.com/index.php?topic=13716.0 dikkat ederseniz seviniriz.

Aracın resimleri, fiyatı gibi bilgileri de eklerseniz hem sizin için hem de potansiyel alıcılar için daha faydalı olur.

Foruma yeni katıldığım için tam olarak keşfedemedim, düzelttim, teşekkürler..

Arkadaşlar sormuşlar parça bulmakta sıkıntı var mı diye hayır yok ve de çok pahalı değiller, konunun uzmanları var forumda ben naçizane görüşümle parça problemi yaşanacağını düşünmüyorum.

Aracın fiyatını yazmayı unutmuşum 22000 liradır hava yağmurlu olduğu için fotoğraf çekemedik bir kaç güne kadar fotoğraflarını da ekleyeceğim arkadaşlar.

Ocak ayı bandrolü 1029 tl yatırdım

LPG marka olarak bişey söylemek yersiz olur bence işinde uzman bir personel tarafından özenli olarak takılmış bir lpg sorunsuz olur

Özel mesajlara cvp veremediğim ya da ben beceremediğim için buraya yazdım soru soran arkadaşlara...

merak ettim doğrsu aracı şimdi. kafamda bişiler canlandı ama fotolarda görmek lazım...

Abi yarın yağmur olsa bile çekecem fotoğrafları inşallah :smiley:

neyse, yarına da kabülümüzdür : ))) cidden merak ettik aracı, nihayetinde araç arayanlar var sitede : ))))

Nihayet yağmur falan ama yined de çektim fotğrafları :smiley:

PIC 1641

PIC 1648

PIC 1649

PIC 1652

PIC 1657

Araca yükseltme yapılmış mı ?

Araç offroad a girmişmi ?

İçerisinin fotografı var mı ?

Teşekkürler

Profosyonel olarak anladığım bir konu değil tam olarak bilemiyorum ama olması gerekenden yüksekte duruyor :smiley: Sanırım yükseltilmiş.

Bu da; ''kazan dairesi''
;D ;D ;D
0 535 779 10 75 Fırat

PIC 1664

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,435
Kayıtlı Üye Sayımız
172,085
Kaydolan Son Üyemiz
Ertuğrul Ocaktan

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR