Satılık 5x127 17" Jeep Rubicon, Grand Cherokee Jantları.

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan KLL Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 12
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,130

KLL

Hayatta en hakiki mürşit ilimdir fendir.
Yer
Ankara
Replika Rubicon jantlarımı satacağım. Mopar üretimi olan hakiki Wrangler jantları aldım 5 adet. Bunlar ihtiyaç fazlası oldu.

4 adet hasarsız ve çok temiz jantlar. Gümüş grisi renkli. Göbekleri dahil.

5x127 bijon şeklinde ve 17" ölçüsündedir. 225 den 265 aralığındaki tüm lastikleri takarsınız. Jeep WK, XK, WJ lere uyar.

1400 TL

*fotodakilerin aynısı.

2013 jeep wrangler jk wheels sport

Bunlar da araç üzerindeki kendi fotoğrafları. oldukça temizler. Forumdan tanıdıklarıma olan fiyat yukarıda. İlan sitesinde 1500 tl etiketi koydum.

2018-12-11_01-15-28 by Dogan Arsiray, on Flickr

Son düzenleme:

1250 tl olmustur. Pazarliksiz. Son fiyat.
İki adet, yeni, 245 65 17 olcusunde, bilinen markalardan kislik lastik alarak takas yapabilirsiniz.

evet duruyor. geçen gün bir WJ 4.7 araçta gördüm çok da şık olmuştu. 2 cm kadar daha dışarıda durur orijinallere göre.

Yandex.Görsel

ilan başlığında olduğu üzere sadece jant seti ilanıdır. 225 genişlikten başlayarak, 17" çapındaki, aracınıza uygun ebatları takabilirsiniz.

Replika Rubicon jantlarımı satacağım. Mopar üretimi olan hakiki Wrangler jantları aldım 5 adet. Bunlar ihtiyaç fazlası oldu.

4 adet hasarsız ve çok temiz jantlar. Gümüş grisi renkli. Göbekleri dahil.

5x127 bijon şeklinde ve 17" ölçüsündedir. 225 den 265 aralığındaki tüm lastikleri takarsınız. Jeep WK, XK, WJ lere uyar.

1400 TL

*fotodakilerin aynısı.

Ekli dosyayı görüntüle 508573
2007 3,0 CRD OLURMU GRAND CHEROKE

replika olan bu jantlar satılalı çok oldu. yukarıda zaten belirtmiştim. ancak orijinal rubicon jantları ve uygun spacerler var ilgilenirseniz toplam 4000 TL dir. sadece rubicon jantları 3300 tl dir. ama spacer olmadan WK ya takılamaz.

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,072
Kaydolan Son Üyemiz
egedeba

Çevrimiçi üyeler

Geri