Satılık 440 cu.in. (7.2 lt) V8 Dodge Motor ve Blower Aksamı

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan umutcelikel Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 35
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 19,216

umutcelikel

No pain no gain...
Yer
Ankara
Web
landroverseries3umutcelikel.blogspot.com
Manyak aranıyor...
-440 orjinal V8 Dodge blok, rektefiyesi yapılmış, 0.0030
SH102792
-440 orjinal Dodge silindir kapak takımı (2 adet), tüm sübap, yay, retainer vs.leri sıfır olarak takılmış ve alıştırılmış. Kapakların blower kullanımına uygun olarak egzoz sübapları büyütülmüştür.
SH102759
SH102755
-440 krank, binde sıfır
SH102764
-Keith Black sıfır Hypereutetic Aluminium T6 heat treated 8 adet piston. 0.0030. Blower için özel dished top, düşük sıkıştırmalı. 770 gr/adet
SH102781
-Standart pik 440 piston kolları
SH102735
-Speed-Pro sekman takımı 8 piston için
SH102787
SH102789
-Dereceli egzantrik mili-Mopar Performance-Blower için özel, egzoz derecesi yüksek-Kuru iticili
SH102776
-Blower (Supercharger nam-ı diğer) 2200 rpm'de 6 bar, full rektefiyesi yapılmış.
SH102745
SH102733

Karter ve üst kapak kapakları mevcut, high performance yataklar mevcut, distribütör yok. Toplam 6.000 TL.

Ayrıca:
-2 adet 727 Torqueflite otomatik şanzıman (Biri uzun, biri kısa kuyruk) 1 takım race overhaul kit ile tamamı 1.500 TL. 2 şanzımandan bir kırılamaz şanzıman yapılabilir.
Ayrıca:
-Mopar 440 Stage V (İmal edilmiş en pis flow ve sübap değerlerine sahip) 1 takım "boş" kapak. Sübap ve yaylar yok. 800 TL
SH102801
SH102800
Ayrıca:
-318 (5.2), 360 (5.9) Mopar grubuna uyumlu Eagle aluminyum piston kolu takımı 8 adet. 1.100 TL
SH102729
Ayrıca:
-B&M Shifter, GM uyumlu, halatıyla beraber. 50 (Elli) TL
SH102723

İrtibat: Umut Çelikel 0 532 2557471, 0 507 2142642

Etiketler
Ynt: Satılık 440 cu.in. (7.2 lt) V8 Dodge Motor ve Blower Aksamı

Hasta ettin beni akşam akşam :(

Motor komplemi?

umutcelikel' Alıntı:
;D ;D ;D ;D ;D
Komple değil gompile.

:D :D Yani benzini koysak dışarıda çalışırmı? eksiği gediği varmı?

Bi ara hatırlat sana dalayım aklımıza sokuyosun karpuz kabuğunu gece uyku tutmuyor :D :D

discovery-V8' Alıntı:
:D :D Yani benzini koysak dışarıda çalışırmı? eksiği gediği varmı?

Bi ara hatırlat sana dalayım aklımıza sokuyosun karpuz kabuğunu gece uyku tutmuyor :D :D
;D ;D ;D
Dal dal, eksiği gediği şunlar:
-Distribütör, MSD'den kutu ile beraber alınıp cillop gibi yapılır
-Blower ve silindir kapakları arasındaki emme manifoldu (gurbaaaaaaa ;D) yok. Yavuz Çelikel imal etmişti büyük ölçüde. Hallederiz onu, veya Summitten getirilebilir.
-Manifold yok, zaten Blowerla beraber standart pik olanı kullanamazsın diye tahmin ediyorum, headers para değil, getirilir veya burada yapılır sıkmayacak bişey...
-Blower'ın tepeye 2 adet 650 Holley Dominator felan taktın mı sen İncekte marşa bastın mı ben Mesa Koru'dan uyanırım ;D ;D ;D ;D

umutcelikel' Alıntı:
;D ;D ;D
-Blower ve silindir kapakları arasındaki emme manifoldu (gurbaaaaaaa ;D) yok. Yavuz Çelikel imal etmişti büyük ölçüde. Hallederiz onu, veya Summitten getirilebilir.
-Manifold yok, zaten Blowerla beraber standart pik olanı kullanamazsın diye tahmin ediyorum, headers para değil, getirilir veya burada yapılır sıkmayacak bişey...
-Blower'ın tepeye 2 adet 650 Holley Dominator felan taktın mı sen İncekte marşa bastın mı ben Mesa Koru'dan uyanırım ;D ;D ;D ;D

psikoloğa gitmeye karar verdim daha ucuza çıkacak galiba :D :D :D

umutcelikel' Alıntı:
Bişey değil abicim onlar tutmaz çok, tutsa da sana dokunmaz LR'cisin sen ;D
Malların sahibi psikiyatrist boşver sen psikoloğu... ;D ;D ;D ::smiley:

;D ;D ;D ;D ;D ;D Abin beni tedavi etmezki , paradox gibi bunu almam için tedavi olmamam gerekli , Tedavi olursam zaten insan gibi doğru dürüst bir araba alır ona binerim :D

440 makina blower 727 torqflite kombinasyon budur işte.Yanlız takılan arabanın ön tekerleri havaya kalkar gaza yüklenince.

umutcelikel' Alıntı:
;D ;D ;D

abii buu km de kac para yakıyoo :p :smiley:))

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,434
Kayıtlı Üye Sayımız
172,080
Kaydolan Son Üyemiz
yusuf75

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR