Satılık 2017 Yapımı Motokaravan 72.000tl. 110.000km. 1997 Model Iveco Daily

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan OktayS Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 11
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 7,487

OktayS

Kamp I
Yer
iSTANBUL
Satılık 2017 Yapımı MotoKaravan 72.000TL.
110.000Km. 1997 model IVECO DAILY
Karavan dönüşümünü aşama aşama burada (Gezenbilir.com) aracılığı ile paylaştığım araçtır.
100W X 4 = 400W esnek güneş paneli
40A Regülatör
1500W inverter
100X2 Jel akü
Buzdolabı 220V
Portatif tuvalet
200Lt Temiz su deposu
100Lt. Pis su deposu
Ocak evye Seti vs.
Gündüz oturma gece yatma pozisyonuna dönüşebilen 180X2000 cm ebatında çok kullanışlı karavan ruhsatlı aracımı hastalık ve yaşlılığımdan dolayı satma kararı aldım.
ilgilenenler için irtibat Telefonum Oktay Saraç [ 05357237813 ]

Etiketler
8f36f654f2331428c1fc9f324cb5565a

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Merhaba
Bu arada 400a'lik jel akü grubu oluşturdum.
Aracın kg hesabını belirtmek isterim, aracın toplam istihap haddi 3500 kg olup araç 3100 kg olarak karavan halini almıştır.
400 kg opsiyonum var olup, istihap haddini geçmedim, projemden çok memnun ve rahat tatillerimi yapmaktayım ve satmaktan vazgeçtim. ilanımı silemiyorum.
Saygı ve selamlar!

Merhaba Oktay Bey ben de bir karavan yapım aşamasına geçmek istiyorum esnek güneş panellerini nereden temin ettiniz yardımcı olur musunuz adres var mıdır elinizde teşekkür ederim.

Çin menşei AliExpress den aldım, gümrük çıkmasın diye tek tek sipariş ettim tanesini 100USD kargo dahil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Karavanım 85.000 TL. Satıldı :smiley:)
iyi günler konu dışında olacak ama bilgi amaçlı soruyorum aynı araçtan almayı düşünüyorum karavan projem için 2000model iveco230 bin km de bu araçları tavsiye edermisiniz uzun yolda sıkıntı çıkarırmı servis ve yedek parça da zorlanırmıyız biraz bilgi verebilirseniz çok memnun olurum teşekkürler :smiley:

iyi günler konu dışında olacak ama bilgi amaçlı soruyorum aynı araçtan almayı düşünüyorum karavan projem için 2000model iveco230 bin km de bu araçları tavsiye edermisiniz uzun yolda sıkıntı çıkarırmı servis ve yedek parça da zorlanırmıyız biraz bilgi verebilirseniz çok memnun olurum teşekkürler :smiley:
Merhaba Tavsiye ederim bakımları yapılmış ise sorun oluşturmaz kaporta aksamı ve parça sorunu yaşamadım eski araçlarda tabanlarda çürük çarık varsa işte o zorlar motor ve şanzımanda sorun yoksa uzun yol arabası İveco

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri