Satılık 2005 Model Cherokee Kj 2.8 Crd

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan gelandewagen Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 13
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 4,746

gelandewagen

Ana Kamp
İyi günler arkadaşlar. Şehiriçinde binek araç ihtiyacım olduğu için severek kullandığım aracımı satmaya karar verdim. Aracım 2005 model makyajlı kasa 2.8 Crd Limited. 202 bin km’de. Fiyat 62.500 tl pazarlık payı var.

ARACIMIN TRİGER SETİ, TURBO HORTUMLARI, ŞANZIMAN FİLTRESİ VE YAĞI, ROT BAŞLARI-ROT KOLLARI, ALT TAKIMLARI, HAVA-YAĞ-MAZOT FİLTİRELERİ, MOTOR YAĞI, ARAZİ ŞAFTI KOMPLE SIFIRLANMIŞTIR FATURALARI MEVCUTTUR. ARACIMIN MOTORUNA VE YÜRÜYENİNE TOPLAMDA 7 BİN TL MASRAF EDİP SIFIR AYARINA GETİRDİM.

ARACIMDA SIFIR 4 BİN TL DEĞERİNDE BF GOODRİCH A/T ARAZİ LASTİĞİ VARDIR. ARAÇTA ECUFAST YAZILIM VE PERFORMANS ARTIRICI VGT TURBO EMİŞ CİHAZI VARDIR. 225 HP GÜCE YÜKSELTİLMİŞTİR. YAKIT TÜKETİMİ %20 CİVARINDA DÜŞÜRÜLMÜŞTÜR.

ARACIN ALÜMİNYUM PARÇALARININ TAMİRİ OLMADIĞI İÇİN YETKİLİ SERVİSİNDE SOL ÖN ÇAMURLUK SOL ÖN KAPI VE ARKA BAGAJ KAPAĞI DEĞİŞMİŞTİR. 15 BİN TL HASAR KAYDI VARDIR. ŞASELERDE VE PODYELERDE OYNAMA YOKTUR ARAÇ OK GİBİ. ARACI İSTEDİĞİNİZ YERE GÖSTEREBİLİRSİNİZ.

ARACIM 2005 MODEL MAKYAJLI 165 HP OLAN KASADIR. LÜTFEN ARACIMI ÇOK GÜRÜLTÜLÜ ÇALIŞAN ESKİ KASA VE 10-15 BİN MOTOR-ŞAMZUMAN BAKIMI İSTEYEN ARAÇLARLA KIYASLAMAYINIZ. MOTORU VE DİĞER BAKIMLARI YENİ YAPILMIŞTIR.

ARAÇTA DONANIM OLARAK KOLTUK ISITMA, ROBOTİK KOLTUK, SUNROOF, HIZ SABİTLEYİCİ, YOL BİLGİSAYARI ve FONKSİYONEL DERİ DİREKSİYON BULUNMAKTADIR.

169B6191 BCF8 4192 96B2 8147E15B3AA9

CC4617D6 5D1B 4707 AC52 FF94ED06F409

031C8BD1 14BC 488C 83CF 21E94C50D9DE

B422240A 8495 4809 9706 F9B7F779247D

9D1824CA F3DD 457A AFF5 CEC311AD663C

Etiketler
harika arabalar bunlar. sattığım aracı özlüyorum. bu arada spam yapayım, elimde jant mevcuttur :smiley:

E
harika arabalar bunlar. sattığım aracı özlüyorum. bu arada spam yapayım, elimde jant mevcuttur :smiley:
evet dediğiniz gibi harika arabalar çok konforlu, atik ve sağlam araçlar. Eşim şehir içinde park sıkıntısı çektiği için satıyorum. Yoksa bakımını yap ömürlük araçlar.

Merhaba, gürültüden bahsetmişsiniz eski kasalara göre daha sessiz bir araçmıdır ? Şuan 2.7 GC ile 2.8 arasında ikelem yaşıyorum, daha önce 2004 2.8 e binmiştim motor gürültülü idi bu sebeple 2.7 lere yönlecektim yazınızı ve sahibinden de ilanınızı görünce sorayım dedim.

2.8 motor 2.7 den biraz daha sesli çalışıyor. ama zaten 2.7 sadece GC de var.

E

evet dediğiniz gibi harika arabalar çok konforlu, atik ve sağlam araçlar. Eşim şehir içinde park sıkıntısı çektiği için satıyorum. Yoksa bakımını yap ömürlük araçlar.
Oncelikle hayirli satislar...
Yakit tuketimi ve yillik mtv si ne kadar acaba?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR