Satılık 1989 Fj62 Toyota Land Cruiser Tamamen Orjinal

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan evocruiser Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 1
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,995

evocruiser

Yeni Üye
Merhabalar,

Foruma daha önce yazmak kısmet olmadı.Bir off road meraklısı olarak şu ana kadar iş hayatının yoğunluğundan dolayı,hayalim olan off road tutkusu için de bir şey yapamadım. Aynı amaçla bmw dakar motosikletim de mevcut. Onunla da off road yapamadım. Uzun bir süre de yapacak vakti bulacağımı sanmıyorum.

Motor öğretmeni babamın özel olarak seçip aldığı ve her türlü bakımını eksiksiz yaptığımız 1989 model Toyota FJ62 Land Cruiser arabamızı bu nedenle satışa koymak mecburiyetinde kaldım. Araca itinayla baktık,hiçbir modifiye ya da değişiklik yapmadık. Eskiyen parçalarını gününde orjinalini arayıp bularak değiştirdik. Debriyaj seti orjinal parçalarıyla yenilenmiştir. Lastikleri ve aküsü sıfırdır. Arabanın tüm parçaları orjinaldir. Araç hatasızdır, tramer kaydı olmadığı gibi kazası da yoktur. Boyası dahil orjinaldir, boyanan bir parçası yoktur. Yılların getirdiği kozmetik çizikler dışında bir çiziği yoktur. Muayenesi yeni yapılmıştır, lpg'si italyandır,lpg tankı yeni değiştirilmiştir. Hidrolik direksiyon, kliması dahil her şeyi çalışır haldedir. Yukarıda bahsettiğim şekilde,asla arazi görmemiştir, istanbul'da evimin garajında tutuyorum, 243 bin km'dedir. Haftasonları binildiğinden kilometrede küsürat değişebilir. Makul pazarlık mümkündür.

Babam memurdur, ben de memurum. Aracın plakası dahil tüm bilgileri açıktır. Aracın halinden ruhundan anlayan birine gitmesi dileğimdir. Tutacak imkanım olsa kesinlikle satmazdım.

Linkini buraya koyuyorum, dileyen arkadaşlar linkteki bilgilerle ulaşabilir.

1989 Toyota FJ Cruiser FJ62 48.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 563814569

Merhabalar,

Foruma daha önce yazmak kısmet olmadı.Bir off road meraklısı olarak şu ana kadar iş hayatının yoğunluğundan dolayı,hayalim olan off road tutkusu için de bir şey yapamadım. Aynı amaçla bmw dakar motosikletim de mevcut. Onunla da off road yapamadım. Uzun bir süre de yapacak vakti bulacağımı sanmıyorum.

Motor öğretmeni babamın özel olarak seçip aldığı ve her türlü bakımını eksiksiz yaptığımız 1989 model Toyota FJ62 Land Cruiser arabamızı bu nedenle satışa koymak mecburiyetinde kaldım. Araca itinayla baktık,hiçbir modifiye ya da değişiklik yapmadık. Eskiyen parçalarını gününde orjinalini arayıp bularak değiştirdik. Debriyaj seti orjinal parçalarıyla yenilenmiştir. Lastikleri ve aküsü sıfırdır. Arabanın tüm parçaları orjinaldir. Araç hatasızdır, tramer kaydı olmadığı gibi kazası da yoktur. Boyası dahil orjinaldir, boyanan bir parçası yoktur. Yılların getirdiği kozmetik çizikler dışında bir çiziği yoktur. Muayenesi yeni yapılmıştır, lpg'si italyandır,lpg tankı yeni değiştirilmiştir. Hidrolik direksiyon, kliması dahil her şeyi çalışır haldedir. Yukarıda bahsettiğim şekilde,asla arazi görmemiştir, istanbul'da evimin garajında tutuyorum, 243 bin km'dedir. Haftasonları binildiğinden kilometrede küsürat değişebilir. Makul pazarlık mümkündür.

Babam memurdur, ben de memurum. Aracın plakası dahil tüm bilgileri açıktır. Aracın halinden ruhundan anlayan birine gitmesi dileğimdir. Tutacak imkanım olsa kesinlikle satmazdım.

Linkini buraya koyuyorum, dileyen arkadaşlar linkteki bilgilerle ulaşabilir.

1989 Toyota FJ Cruiser FJ62 48.500 TL Sahibinden satılık ikinci el - 563814569
İlanınızı yeni gördüm muhtemelen satılmıştır ama şansımı denemek istiyorum hala satışta ise bilgi verebilir misiniz?

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,424
Kayıtlı Üye Sayımız
172,070
Kaydolan Son Üyemiz
cipokko

Çevrimiçi üyeler

Geri