Saroz'a Yatırım Yapılması Konusunda Fikriniz Nedir ?

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bahcivankurt Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 5
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,845

bahcivankurt

Kamp III
Yer
balıkesir
öncelikle çalışmalarınızda başarılar diliyorum.ben konuya farklı açıdan yaklaşmak istiyorum.ben dalışa yeni başladım ve en çok da sarozu seviyorum ve orda ibrice taraflarında konaklayacak güzel yerler olmadığını gördüm.buralara yatırım yapsak acaba müşteri bulabilirmiyim.(gerçi burdaki dostlarımızın çoğu çadırı tercih eder ama)iyi kaliteli bir hizmet veren yer ben göremedim ve bu konuda sizden yorumlarınızı bekliyorum lütfen.geniiş bir arazi ayrı ayrı bungolov tarzı evler sabah kahvaltısı kendi yetiştirdiğimiz doğal ürünlerden eğlenceli gecelerhayali bile güzel ama ya müşteri gelmezse

Etiketler
Saroz' a Yatırım Yapılması Konusunda Fikriniz Nedir ?

Sizin gibi düşünüp yatırım yapmak isteyen bir çok kişi tanıyorum.
Ama hiç birisi buna cesaret edemiyor çünkü dediğiniz gibi balıkadamların çoğu çadırı tercih ediyor.
Saroz tarafında en beğendiğim konaklama yeri Indeep Villa. Bir tek Hakan Tiryaki böyle bir şey yapma cesareti gösterdi.
Eğer kendinize güveniyor iseniz ve yeterince de sermayeniz varsa siz de deneyin.
Ama büyük bir risk bence.

Saroz' a Yatırım Yapılması Konusunda Fikriniz Nedir ?

farkındayım seval hanım.ben sermayeme değil esnaflığıma güveniyorum.yaklaşık bir ayönce ordaydım ve eriklide çok kötü bir kahvaltı tabağına 10 tl verince deliye döndüm.sizce yzaın kahvaltı tabağında olması gereken neler.tabakta salçalık domatesten bir söğüş pörsümüş bir salatalık haşlanmış yumurta kostikte olgunlaştıurılmış zeytin berbat bir peynir ve duble çay(ben onların bazılarını istemedim tabiki).onun yerine orda bolca olan pembe domates olsa güzel birsahanda yumurta olsa iki çeşit peynir olsa salamura zeytin olsa bolca zeytin yağı olsa şöyle birde ince belli bardakta çay olsa dokunmayın keyfime.kaldığım yeri söylemeyeceğim bile arkadaşıma rezil olduğumamı yanayım verdiğim paraya mı yanayım.benim tek sıkıntım gerçekten vereceğim hizmetin karşılığının alınıp alınamayacağı.yoksa gerisi kolay.birkaç dalgıç okulu ayarlarsam eğer hafta içi müşterisi de olursa bu işe kafam yatıyor

Ynt: Saroz' a Yatırım Yapılması Konusunda Fikriniz Nedir ?

Hele de yaz mevsiminde böyle bir kahvaltı tabağı ister istemez moralini bozar insanın.
Çünkü en büyük keyif kahvaltı bence.
Eğer böyle bir niyetiniz varsa şansını deneyin bence. Ama ilk bir iki yıl zarar etmeyi de göz önünde bulundurun.
Çünkü Saroz' da dalış mevsimi sadece 4 ay ve genelde hafta sonları. O yüzden çok talep olmayacaktır muhtemelen. İnsanların dikkatini çekmek için de yemekler konusunda çok iddialı olmanız gerek.

Ynt: Saroz' a Yatırım Yapılması Konusunda Fikriniz Nedir ?

bakalım araştırmaya devam ediyorum eğer oraya cesaret edemezsem tekirdağ olabilir uçmakdereye giderken ilk köy olan naiplide yer araştırıyorum.hem doğal ürünler yetiştirip hemde siz dostlarıma hizmet verebileceğim bir yer düşünüyorum.sonuçta herşey para değildir değilmi

Ynt: Saroz'a Yatırım Yapılması Konusunda Fikriniz Nedir ?

İbricedeki mekanların kötülüğü benimde dikkatimi çekti.Ama kısa bir dönem için yatırım yapmaya değermi iyi araştırmak gerek

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,409
Kayıtlı Üye Sayımız
172,066
Kaydolan Son Üyemiz
Birkium

Çevrimiçi üyeler

Geri