sarıyerli ve boğaziçili gezenbilirciler

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan bayayhan Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 22
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 14,432
Ynt: sarıyerli ve boğaziçili gezenbilirciler

bayayhan' Alıntı:

Ayhan abim ne zaman yüz yüze tanışıyoruz ;D Siz abilerimin tecrübelerine ihtiyacım olucak.Gidip görmediğim yerler hakkında bilgi istiycem nasıl gidilir yollar nasıldır nerde durulu vs. vs.

Etiketler

Selamlar.

Her pazar saat 10,30 gibi kemerburgaz opet girişinde buluşup soft offroad ve piknik etkinliğimiz oluyor.
Gelmek isteyen bütün arkadaşlarımızı bekleriz.
Acemi,ufak ve donanımsız kavramımız yoktur ;)

Adım Hüseyin tel no: 0533 819 47 03.

haa bak bu iyi oldu ilk fırsatta katılıyorum hüseyin bey.

Ayhan abi sana bişey danışmamız lazım arkadaşlarla bana özelden numaranı atar mısın müsait olduğun bi zaman buluşalım hem yüz yüze görüşmüş oluruz

Ynt: Sarıyerli Ve Boğaziçili Gezenbilirciler

Başlığı hortlatalım mı?

Ben de Sarıyer Maden' deyim, var mı yakınlarda bir etkinlik? Kendini arazi aracı zanneden bir 4 çekerim var ve yeni aldığım baltamı denemek istiyorum :smiley:

selam herkese sariyer sirtlarinda emlak konut koru evlerinde oturuyorum hemen her pazar kisirkaya ve ciftealan civarlarinda oluyorum

bizde sarıyere bağlandık ;D
Ayazağa dayım daha çıkamadım araziye yeni topluyorum ;D

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR