Santa Fe Lift...

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sailor06 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 7
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 15,199

sailor06

One life, live it.
Yer
ANKARA
Arkadaşlar, Santa Fe lift edilebilirliğe dair bilgilerinizi paylaşırmısınız. Amaç off-road yapabilen bir araçtan ziyade yükseltilip ground clearance sağlamış ve irice lastikler takılabilen bir SUV ye ulaşmak. 2-3 inch lift ve 32 inch lastikler mümkün müdür?

Etiketler

Ynt: Santa Fe Lift...

sailor06' Alıntı:
Arkadaşlar, Santa Fe lift edilebilirliğe dair bilgilerinizi paylaşırmısınız. Amaç off-road yapabilen bir araçtan ziyade yükseltilip ground clearance sağlamış ve irice lastikler takılabilen bir SUV ye ulaşmak. 2-3 inch lift ve 32 inch lastikler mümkün müdür?

Şahsi fikirlerimi paylaşmak isterim;
Santafe bilindiği gibi offroad haricinde suv olarak iyi bir araç. Offroad yapmayacağınıza göre yükseltme yapmanızı ve daha büyük lastik takmanızı önermiyorum zira aracın yol tutuş özellikleri bozulacak ve güç kaybı yaşayacaksınız.
sevgiler

Erdal
erdalyaman' Alıntı:
Şahsi fikirlerimi paylaşmak isterim;
Santafe bilindiği gibi offroad haricinde suv olarak iyi bir araç. Offroad yapmayacağınıza göre yükseltme yapmanızı ve daha büyük lastik takmanızı önermiyorum zira aracın yol tutuş özellikleri bozulacak ve güç kaybı yaşayacaksınız.
sevgiler

Erdal Bey,
düşünceleriniz paylaştığınız için teşekkür ederim. Off road dan ziyade biraz yerden kesmekdi düşünce, ve daha büyük lastikler kullanabilmek. Sağolun.

slm arkadaslar 2001 kıa sportage kullanıyorum ama aracım karda alcak oldugu ıcın sorun cıkarıyor yukseltmek ıcın yardımcı olabılrmısınız sımdıden tesekkurler ı

Yükseltme işini Bende Düşünüyorum. Uzun Zamandır Konu Kapalı. Ama Spaccer Diye bir Site Var. Buradan Temin Edilebiliyo sanırım. Ama tabiki şu koşullarda Baya Pahalıya Geliyor. Sanayide Butür şeyleri yapacak yer bulmak lazım.

Hyundai Santa Fé II  için araç yükseltme kiti sunuyoruz - Tüm seriler ve tüm model yılları için mevcuttur.

Spaccer
Spaccer 1
Spaccer 2

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,382
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri