ŞANLIURFA OFFROAD

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sertem41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,320
Ynt: ŞANLIURFA OFFROAD

gokhan5234' Alıntı:
davetın ıcın teskurler maras offroad oyunlarına geldıgımızde belkı tarıkla asagılarada kacabılırız bencede elınde ımkan cok tedasın fj 70 lerınden al bı tane dısardan parcaları istedıgın gıbı getırtırsın orda (hıdrlık dıreksıyon ve dısk fran merkezlerını)

Tarık kardeşime söyledim, Maraş'a giderken beni de al dedim, eğer ciddi ise beni de alacak ??? . Eğer öyle olursa bende sizler le Maraş'a gelmek isterim.
Uygun fiyatlı bulabilirsem neden olmasın, Toyota olayı Suriye'den kolaylık la sağlanabilirdi ama biliyorsun burada savaş olayı var, şu an için beklemede gibi.

Etiketler

pandipieri' Alıntı:
topic senlenmis harika... urfada bir uroff kurma fikri ne guzel...

Daha da güzel olur umarım.
Eninde sonunda olacak UROFF, kaçarı yok...

Ama destek bekliyoruz Urfada bulunan arkadaşlardan.

Arkadaşlar merhaba;
Konunun devamı için elimden geleni yapıyorum fakat, sanırım Urfa da bu işlere meraklı insanlara ben denk gelemedim. bir kaç kros cu arkadaşla tanıştım sadece o kadar.

Yakın zamanda bir araç olayım gerçekleşince biraz burada ve diğer sitelerde de reklam yaparsam sanırım her şey yoluna girecek.

Ama yine de Urfa da bu tür konulara meyilli arkadaşlara ihtiyacımız var.

Hayırlısı diyelim. Ben yine de yılmadan devam edeceğim, tek arabalık da olsa bu olguyu burada yayacağım. çok az daha zamana ihtiyacım var.

Konuyu takip etmenize de ayrıca sevindim.

Saygılar.

bir urfalı olarak böyle bir çalışmada bulunmanız beni çok mutlu etti.malesefki urfa sosyal olarak oldukça zayif bir memleket.en büyük aktivitemiz ocakbaşında kebap yemek. :D

konuyu saptırmak gibi olmasın ama eğer urfada doğa sporları konusunda tecrübeli abilerim/ablalarım varsa doğa sporları topluluğu oluşturabiliriz.

Bütçe deliklerini onarabilirsem ben de bir suzuki 3 kapı almayı düşünüyorum. O vakit görüşebiliriz...

Bende bir Urfalı olarak bu çabanızı gönülden destekliyorum. Elimden geleni yapmak isterim yardım anlamında ancak Mersin'de yaşıyorum ve Urfa'daki yakınlarımdan ve tanıdıklarımdan offroad merakı olan yok. Orada bulunduğum yıllarda da hiç offroad meraklısına rastlayamadım.
Bunda da Urfa'nın coğrafi anlamda ova ve plato yapısında oluşundan, av veya doğa gezisi bakımından zayıf oluşundan kaynaklandığını düşünüyorum.
Ama Hilvan ve Siverek civarında offroad merakı olan arkadaşları daha kolay bulabileceğinizi tahmin ediyorum...
Yine de sizin gibi düşünen birilerine rastlarsam, size yönlendireceğim; izninizle "BABAMAN" a.
Saygılar....

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

SON KONULAR

Geri