ŞANLIURFA OFFROAD

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan sertem41 Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 30
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 8,367

sertem41

Zirve
Yer
KOCAELİ
Selam olsun benim Gezenbilir arkadaşlarıma.

Güzel İzmit'im de hayatımı sürdürürken, iş sebebi Şirin Urfa'ya gelmiş bulunmaktayım, uzun bir süre de sanırım burada kalacağım. Kısa aralıklarla İzmit'e gidip gelsem bile artık zamanımın çoğunu bu şehirde geçireceğim.

Çoğunuz belki tanıyorsunuzdur beni. Defender aracım vardı, bu iş güç sebebi ile onu da satmak zorunda kaldım, İzmit'in konumundan dolayı hemen hemen her hafta sonu bir etkinlik yapabiliyorduk, artık bu işi FAKOFF olarak devam ettiren oğlum Deniz ve çok değerli grup arkadaşları var.

Buraya geldiğim de ilk aradığım şey bir offroad grubu oldu, ama malesef böyle etkinlikler yapan grup ya ben bulamadım, yada yok... Bunu öğrendiğimde inanın çok üzüldüm, hüsrana uğradım. Ama inanıyorum ki kıyı da köşede kalmış mutlaka birileri vardır, içindeki canavarı meydana çıkarak bir takım insanlar mutlaka bulunuyordur diye düşünüyorum.

İşyerim sanayide olduğundan dolayı ve zamanım da sanayide geçtiğinden dolayı kendime özel bir araç yapmayı tasarlamaya başladım. Bunu en kısa zamanda hayata geçireceğim. Bu zaman zarfında Şanlıurfa da bu konuyla alakalı bir takım arkadaşların olabileceğini düşünerek, bu yazılarımı okuyan arkadaşlarımız olabilir, bu yazımı okuyan arkadaşlarımızın bu ilde olupda offroad'a ilgi duyan arkadaşlarlarına haber verebilir, benim ile temas kurmasını sağlayabilirler. Bu güzel spor olgusunun Şanlıurfa'da da var edebilmek için bir birliktelik ve paylaşım oluşturmak niyetindeyim.

Aynı zamanda Şanlıurfa Turizm Elçileri Derneği ile temas'a geçtim, bu dernek te da aktif görev alarak Alternativ Turizm olgusundan yola çıkarak Offroad camiasını bu güzel ve tarihi şehrimize çekerek Şanlıurfa'nın tanıtımına katkıda bulunma ve siz değerli arkadaşlarımla da buluşma çalışmalarımız olacaktır. Bu konuyla ilgili gelişmeleri daha sonra sizlerle mutlaka paylaşacağımdan emin olun.

Değerli Gezenbiilir ailesinin bu konularda yardımlarını esirgemeyceğini biliyorum.

Şanlıurfa daki tüm arkadaşlarımızın benimle temas kurmasını bekliyorum. İletişim numaralarımıda aşağıya yazıyor ve sizlerden haber bekliyorum.

Sevgi ve saygılarımla.

Serhat TEMİZCE

0.414.357 70 21
0.532.334 00 42

Etiketler

Ynt: ŞANLIURFA OFFROAD

Bir hafta sonu daha boşa gitti.
Ben de takip edecek birşeyler bulabilirsem buralarda süper olacak...

Al Cem'i yanına kurun Uroff'u.Belki o zaman talep olur.Anladığım kadarıyla Urfa'da forum kültürü pek yok.. =/

Assasin' Alıntı:
Al Cem'i yanına kurun Uroff'u.Belki o zaman talep olur.Anladığım kadarıyla Urfa'da forum kültürü pek yok.. =/
Aynen dediğin gibi sanırım, forum olayı hiç yok, Cem il başkanı oldu biliyorsun, ona aşı ancak araç olduğunda olur, Mehmet amcan ile Halfeti nin altını üstüne getirmeyi planlıyoruz.
Buranın uydudan harita görüntüleri gerekiyor bana, sen den burası ile ilgili edinebildiğin kadar uydu görüntülerini istiyorum.

sertem41' Alıntı:
Aynen dediğin gibi sanırım, forum olayı hiç yok, Cem il başkanı oldu biliyorsun, ona aşı ancak araç olduğunda olur, Mehmet amcan ile Halfeti nin altını üstüne getirmeyi planlıyoruz.
Buranın uydudan harita görüntüleri gerekiyor bana, sen den burası ile ilgili edinebildiğin kadar uydu görüntülerini istiyorum.
Tamamdır görüntülerin yarısı yarın elinde olur. :smiley:

Sevgili Serhat

Urfaya hoşgeldin, tel yanısıra adres bilgilerini de ulaştır
ne üzre çalışıyorsun ?? işyeri vs...
sevgiler

Sarp

Sarp12345' Alıntı:
Sevgili Serhat

Urfaya hoşgeldin, tel yanısıra adres bilgilerini de ulaştır
ne üzre çalışıyorsun ?? işyeri vs...
sevgiler

Sarp

Sarp Bey selamlar;

Yazınızı yeni gördüm, gezikmeden dolayı özür dilerim. Özel den mesaj atacaktım ama sizin sebebinizlede olsa gerek duyacak arkadaşlar da bilsinler diye buraya yazmaktan çekinmiyorum.

İşyerimiz Evren Sanayide, işletmenin ismi BABAMAN OTOMOTİV, mercedes ve man yedek parça satışı yapmaktayız. Urfa ya uzun yıllardır gelmekteydim ama burada da iş yapmak nasip oldu.

Görüşmek ve tanışmak dileğiyle selam ve saygılar.

Serhat.

serhatt hayırlı olsun urfa guzel yerdır bundan sonra senı bol bol ocakbası ve sıra gecesı etkınlıgınde goruruz artık ;D ;D ;D ;D ;D ;D

gokhan5234' Alıntı:
serhatt hayırlı olsun urfa guzel yerdır bundan sonra senı bol bol ocakbası ve sıra gecesı etkınlıgınde goruruz artık ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Teşekkür ediyorum Gökhancım, buyur gel beraber görünelim... :D :D Sıra apayrı bir olay, az çok durumu bildiğim için zahmatli bir iş o, hele hele ben bekarım bir de burada, ama işin güzel tarafı hep bana misafir gözüyle bakıyorlar.

Sıradan daha güzeli burada BAĞ muhabbeti çok fazla, çok keyif veriyor bana, hele bir de havalar da bir düzelsin, kim tutar bizi burada. ;D ;D

Yukarıda dediğim gibi sanayide olduğum dan dolayı kendime toparlayacak bir araç arıyorum, bu da siz arkadaşlarımızın aklında olsun isterim.

Erzurum'a selam ve sevgiler.

gokhan5234' Alıntı:
tamam defendır mı ??? ??? arıyosun bırazdaha kurcalıyayım ortalıgı

Ne çıkarsa karşımıza bakacağız artık, eldeki imkanlar oldukça fazla gibi görünüyor. Urfanın iklim şartlarınıda göz önünde bulundurmak gerekiyor, bu sıcakta DEFENDER ne kadar sağlıklı olur bilinmez. İlgine şimdiden teşekkür ederim.

Urfa'ya mutlaka beklerim, güzel bir kebap yeriz :D her türlü baştacımsın.

davetın ıcın teskurler maras offroad oyunlarına geldıgımızde belkı tarıkla asagılarada kacabılırız bencede elınde ımkan cok tedasın fj 70 lerınden al bı tane dısardan parcaları istedıgın gıbı getırtırsın orda (hıdrlık dıreksıyon ve dısk fran merkezlerını)

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,425
Kayıtlı Üye Sayımız
172,071
Kaydolan Son Üyemiz
kalenbuk

Çevrimiçi üyeler

Geri