Samurai Için Acil Yardım

• Konuyu Başlatan: Konuyu başlatan Erhan_Es Tarih:
  • Başlangıç tarihi Yazılan Cevaplar:
  • Cevaplar 6
  • Okunma Sayısı: Görüntüleme 3,224

Erhan_Es

Yeni Üye
Arkadaşlar aranıza yeni katıldım dağ bayır gezmeyi seven biriyim samurai alma hevesim var fakat tek araç olacak günlük kullanilacak sınırları zorlıyacak bi off road falan olmayacak genelde cilalayıp gezicem çekincem bana sürekli masraf çıkartırmı aile için uygunmu

1996 Suzuki SJ Samurai 27.000 TL Sahibinden satılık ikinci el - 624965804 bu aracın takibindeyim biraz bütcemi aşıyor ama tavsiye edermisiniz şimdiden teşekkür ediyorum

Etiketler
eski arabanın ne iş çıkaracağı belli olmaz da bunun gibi "baya eski" olunca teknoloji de az olduğundan çözümü de ona göre genelde ucuz olur, tabi hala parçası bulunuyorsa bunların. piyasada şahin motoru takılmışı bile var. bozulunca dert olabilecek şeyler şanzıman, diferansiyel vs sorun çıkarırsa çıkmacıları dolaşmak gerekebilir özellikle kontrol edilmesi gereken yerler oralar. ha geri kalan çok mu kolay olur, o biraz da hangi şehirde yaşadığınıza bağlı.

Son düzenleme:

Samurai sahibi olarak söyliyim tek araç kullanıyorum tek kapı bir araç aile işine gelmez zor hele birde ihtiyar varsa ailede büyük sıkıntı 85 yaşındaki babanemi 31 lastikli samudan inerken bütün hastane kapıya döküldü

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sadece fotoğrafa bakarak söylenebilecek tek şey temiz duruyor gidip bakmaya değer olur ancak. 27 bin eder mi bilmiyorum piyasasını. Eskişehirde usta servis yedek parça vs sorun olursa Ankara uzak değil o açıdan sıkıntı yok.

Merhaba arkadaşlar samurai komple topido konsol arıyorum eli ayağı düzgün hatta varsa sıfır yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Gezenbilir bilgi kaynağını daha iyi bir dizin haline getirebilmek için birkaç rica;
- Arandığında bilgiye kolay ulaşabilmek için farklı bir çok konuyu tek bir başlık altında tartışmak yerine veya konu başlığıyla alakalı olmayan sorularınızla ilgili yeni konu başlıkları açınız.
- Yeni bir konu açarken başlığın konu içeriğiyle ilgili açık ve net bilgi vermesine dikkat ediniz. "Acil Yardım", "Lütfen Bakar mısınız" gibi konu içeriğiyle ilgili bilgi vermeyen başlıklar geç cevap almanıza neden olacağı gibi bilgiye ulaşmayı da zorlaştıracaktır.
- Sorularınızı ve cevaplarınızı, kısaca bildiklerinizi özel mesajla değil tüm forumla paylaşınız. Bildiklerinizi özel mesajla paylaşmak forum genelinde paylaşımda bulunan diğer üyelere haksızlık olduğu gibi forum kültürünün kolektif yapısına da aykırıdır.
- Sadece video veya blog bağlantısı verilerek açılan konuların can sıkıcı olduğunu ve üyeler tarafından hoş karşılanmadığını belirtelim. Lütfen paylaştığınız video veya blogun bağlantısının altına kısa da olsa konu başlığıyla alakalı bilgiler veriniz.

Hep birlikte keyifli forumlar dileriz.

GEZENBİLİR TV

GEZENBİLİR'İ TAKİP EDİN

Forum istatistikleri

Konular
103,383
Kayıtlı Üye Sayımız
172,041
Kaydolan Son Üyemiz
İsmail.s

Çevrimiçi üyeler

SON KONULAR